Alice (37): Zažívala jsem s přítelem pohádku, dokud se přede mnou nesvlékl. Té věci na jeho těle se odmítám dotýkat

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
zena smutek
zena smutek

„Všechno bylo v pořádku, než jsem ho viděla nahého. Tehdy jsem ztuhla a projela mnou vlna znechucení,“ přiznává Alice naprosto otevřeně, jak se cítila v okamžiku, kdy svého přítele Michala viděla poprvé bez oblečení.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Alice si nový vztah užívala plnými doušky. Po sérii nešťastných známostí to s Michalem konečně vypadalo nadějně. Jejich vztah byl jako pohádka, až do okamžiku, kdy spolu dvojice měla strávit noc.

Měla jsem za sebou spoustu špatných zkušeností

Alice již prošla nejedním vztahem. Má za sebou dle svých slov mnoho přešlapů, pokud jde o výběr partnera.

„Na chlapy jsem roky neměla štěstí,“ netají se. „Kdykoli jsem s někým začala chodit, dopadlo to katastrofálně,“ pokračuje.

Rozepsala se o příteli, který hrál automaty. Zmínila se o muži, který tvrdil, že ve vztahu nemusí být jen dva. Napsala také o jistém podivínovi, který ji nutil do zvláštních věcí.

Po jeho boku jsem prožívala pohádku

„Přiznám se, že jsem byla znechucená a chlapy otrávená,“ píše Alice. „Když jsem poznala Michala, moc jsem si od toho neslibovala.“

Michal ji ale začal velmi rychle utvrzovat v tom, že vztah s ním rozhodně není žádný přešlap. Přesto se Alice rozhodla držet zpátky a nikam nespěchat.

„Vysvětlila jsem mu, že jsem se několikrát spálila a nechci tlačit na pilu,“ svěřuje se Alice. „Respektoval to a projevoval se jako pravý gentleman. Po jeho boku jsem prožívala pohádku,“ rozplývá se.

Pohled na jeho tělo mě znechutil

Alice a Michal si dali načas, nikam nespěchali a první noc spolu měli strávit až měsíc poté, co spolu začali chodit. Tehdy už byla Alice do svého přítele zamilovaná až po uši.

„Všechno bylo tak nádherné, že jsem začínala věřit tomu, že jsem konečně našla své štěstí,“ píše Alice. „Pak ale mělo dojít na naši první společnou noc a tehdy se to stalo.“

Michal se před Alicí poprvé svlékl. Pohled na jeho hrudník, přes který měl viditelně vytetováno jméno nějaké ženy, ji naprosto znechutil.

Nemůžu se přes to přenést!

„S Michalem spolu dál chodíme, ale nemohu se na něj dívat, když je bez trička,“ přiznává Alice. „Vysvětlil mi, že se nechal tetovat před lety, kdy prožíval první vážný vztah. Nic to ale nemění na tom, že to tetování prostě nedokážu zkousnout,“ netají se.

Ačkoli je to jen kérka, Alice si při pohledu na tetování na hrudi svého přítele vybaví neznámou ženu, pro kterou byl ochoten tohle udělat.

„Odmítám se na to tetování dívat, odmítám se ho i dotknout,“ píše. „V ložnici mi to překáží, nesnesu, aby se ke mně přitulil, když nemá oblečení. Hrozně mi to tetování vadí!“

Autor: Natálie Kabourková

Související články