Agáta (27): Přítel po mně chtěl, ať mu pošlu nahou fotku. To, jak jsem to vyřešila, vás určitě pobaví

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena mlada
Zdroj: Shutterstock

Vtipným způsobem vyřešila drzou žádost svého přítele naše čtenářka Agáta. Když jí přišla zpráva, aby svému milému poslala svoji nahou fotku, nelenila a pořádně ho překvapila.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Takovou reakci Filip rozhodně nečekal. Těšil se, že uvidí krásnou Agátu tak, jak ji příroda stvořila. A ve finále skutečně viděl, jen trochu jinak, než si přál.

Byli jsme spolu teprve krátce

Agáta a Filip spolu randili teprve kratičkou chvíli. Znali se asi měsíc a na žádost Agáty nikam nespěchali. Postupně se poznávali a oťukávali.

„Filip je moc fajn, líbil se mi na první pohled,“ netají se Agáta. „Mám ale nepříjemnou zkušenost z minula, proto jsem ho požádala, zda bychom na to mohli jít pomalu. Souhlasil,“ dodává.

Psali jsme si prakticky pořád

Asi jako na začátku každého vztahu spolu dvojice chtěla trávit každou volnou chvilku. A když zrovna nebyli spolu, tak si alespoň psali nebo volali.

„Byli jsme v kontaktu prakticky nonstop, tohle se mi na těch začátcích líbí asi nejvíce,“ píše Agáta upřímně. „Když mi Filip napsal zprávu, jestli bych mu neposlala svoji nahou fotku, zaskočil mě tím,“ netají se.

Odpověděla jsem mu tak, jak to asi nečekal

Agátě se sice Filip líbil a dávno nebyla malá holka, která by se bála ukázat muži nahá. Přesto ale nechtěla, aby ji poprvé přítel viděl nahou skrze fotku.

„Vyřešila jsem to tak, jak mi to v tu chvíli přišlo nejrozumnější,“ svěřuje se a dodává, že takovou fotku asi Filip nečekal.

Musela jsem si ho udobřit

Zatímco Filip natěšeně čekal, až mu Agáta pošle svoji nahou fotografii, ona mezitím aktivně prohledávala alba z dětských let. A jednu fotku pro přítele našla.

„Poslala jsem mu fotku, kde jsem nahá,“ píše. „Je mi na ní asi pět měsíců a kromě plenky na sobě nic nemám, takové malé, nahaté a pořádně buclaté miminko,“ píše.

Takovou fotku ale Filip nechtěl a Agáta nám napsala, že se i trochu urazil. Pochopil to totiž tak, že si z něho Agáta jen utahuje a jako každý ješitný mužský si to prostě vyložil špatně.

Musí si zvyknout

Agáta samozřejmě Filipovi svůj vtípek vysvětlila, a ačkoli chvíli dělal drahoty, nakonec se tomu společně zasmáli.

„Už jsem prostě taková, musí si zvyknout,“ píše Agáta. „Pokud spolu máme být, musí mě brát takovou, jaká jsem. I s těmi občasnými nevhodně zvolenými žertíky,“ dodává.

Autor: Natálie Kabourková


Související články