Adéla (41): Zahlédla jsem u manžela v telefonu fotky mé kamarádky. Nejspíše mě s ní podvádí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
mobil sok
mobil sok

Neměla jsem důvod myslet si, že by můj manžel někdy jenom myslel na nevěru. Jenomže nedávno si v noci prohlížel fotky na svém mobilním telefonu, promazával nepovedené záběry a já zahlédla hned několik obrázků s mou nejlepší kamarádkou. Myslel si pravděpodobně, že spím, když je procházel. Ani jednu z nich nevymazal. Začalo mi to být divné, ale bylo mi trapné se zeptat.


Později mě napadlo, že jde možná jen o náhodné fotky, které vyfotil na příkaz kamarádky. Ona se totiž Irena hrozně ráda vystavuje na sociálních sítích a fotí ji obvykle ten, kdo je nejblíže. Proto jsem se dál zdráhala zeptat se svého manžela na pravdu. Získala bych si pověst žárlivé stíhačky, kdyby vyšlo najevo, že o nic nejde.

Zdroj: 123RF.COM

Chodíme na společné výlety. Hlídám si jejich chování

Myslela jsem, že když společně vyrazíme do přírody, budu schopná vypozorovat, jestli se k sobě nějak zvlášť nemají. Je mi divné už to, že zatímco normální chlap by na výlet s kamarádkou spíše nepřistoupil, můj muž z toho byl dost nadšený. Ačkoli jsme ale vyrazili na kola několikrát za poslední měsíc, nikdy mi nepřišlo, že by navázali nějaký bližší kontakt než jen pár vět.

Jenomže to je pravděpodobně i tím, že s nimi jezdím já. Přemýšlím, jak docílit toho, aby spolu byli jen sami dva a já zároveň mohla zjistit, co se děje. Začínám si připadat paranoidně, navíc se asi chovám jako malé děcko, které špehuje vlastního muže.

Pročítám mu zprávy v telefonu. Mám pocit, že si své soukromí hlídá

Zdroj: 123RF.COM

Samozřejmě, že si občas půjčím manželův mobil, abych si něco vyhledala na internetu, nebo zavolala kamarádce, když já nemám kredit. On proto dobře ví, že mám přístup ke všem jeho kontaktům. Ve zprávách, které tajně čtu, jsem nikdy nenašla nic zajímavého. S Irenou si nenapsal ani jedinou zprávu. Přesto je mi to divné, protože občas mi sám říká, že mu psala. Ať už ohledně práce, nebo dalšího výletu.

Jenže ani tyto nevinné zprávy v jeho telefonu nejsou. Proto jsem došla k závěru, že si její konverzace maže. A proč asi? Mám pocit, že mě podvádí a vodí mě za nos už pěkně dlouho. Bojím se ale jeho nebo své kamarádky zeptat. Kdybych se náhodou spletla, znamenalo by to přijít o dva lidi, kteří jsou mi nejbližší. Nevím, co bych ve své situaci měla dělat, a proto jenom tiše doufám, že najdu příležitost, kdy je chytím při činu.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články