Vanda (36): Sametově hladké pokožky jsem docílila díky věci, kterou mám neustále na očích

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena pije
zena pije

Vandu v poslední době velmi trápila vysušená pokožka. Myslela si, že po zimě se vše samo spraví, bohužel se tak nestalo. Začala tak dlouhá cesta za tím, aby si dala pokožku do pořádku. Když už myslela, že se jí to nepodaří, konečně zjistila, v čem je problém.

„Nikdy jsem neměla problémy se vzhledem své kůže. Problémy se mi vyhýbaly, ani netrpím na modřiny, škrábance a podobně. Proto jsem dlouho nechápala, proč se mi začaly tvořit suché šupinky na nohou i na rukou,“ začíná vyprávět Vanda.

Nižší teploty daly pokožce zabrat. Stejně tak i plavání

„Začalo to v zimě. Říkala jsem si, že nižší teploty přeci jen dávají pokožce zabrat, a tak jsem se jednou za čas namazala nějakým tělovým mlékem a věřila, že se to spraví,“ píše žena, jejíž velkou zálibou je plavání.

„Ráda chodím do bazénu, plavání jsem se věnovala dvakrát týdně. Před pár měsíci jsem se ale rozhodla pro práci na volné noze, takže jsem tréninky zintenzivněla a chodím plavat i dopoledne,“ říká Vanda.

„Vysušená místa na nohou a rukách se mi začala objevovat právě v době, kdy jsem trávila v bazénu více času. Tak jsem si dala dvě a dvě dohromady a začala vinit chlorovanou vodu.“

Vanda se před a po každém plavání pečlivě umyla sprchovým gelem s olejovou složkou a před spaním se ještě pořádně namazala. „Jenže ráno jsem se probudila a má pokožka byla opět suchá. Začala jsem z toho být opravdu zoufalá,“ svěřuje se.

Pitný režim vše změnil. A Nepetka s ním

„Tak jsem začala pátrat trochu více a došlo mi, že pokožce sice dodávám hydrataci zvenčí, vnitřně už to ale tak slavné není. Aby byla pokožka vyživená a dobře vypadala, je nesmírně důležité, aby člověk dodržoval pitný režim,“ vysvětluje čtenářka.

„A tak jsme si objednala Nepetku. Už mnoho žen má tuto jedinečnou lahvičku na vodu z potravinářského silikonu, kterou nosí všude s sebou. Na plavání si ji jednou se mnou vzala kamarádka a nemohla si ji vynachválit. I já už tedy mám svou krásku s přívěskem z pravých kamenů,“ pochvaluje si.

Od té doby, co díky Nepetce pravidelně pije tři litry vody denně, pozoruje neskuteční zlepšení kvality své pokožky.

„Mám zpět svou sametově hebkou pokožku díky tomu, že mám neustále na očích svou Nepetku, do níž si dávám čistou vodu, do které někdy přidám plátek limetky či citrónu. Navíc se dá po vypití složit a nezabere místo v tašce. Už bych ji nikdy nedala,“ zakončuje Vanda.

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články