Láska v Bradavicích: Jak by se ve vztahu choval Harry, Hermiona nebo Draco?

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
kouzelnik
kouzelnik

Říká se, že láska kvete v každém věku, snad to platí i pro ten kouzelnický. Zaměřili jsme se na to jak by se ve vztahu chovali kouzelníci v Bradavicích, třeba se mezi nimi také najdete.

Harry Potter

Hlavní postava celé ságy Harry Potter je velmi loajální a skoro vždycky udělá vše správně, hlavně pro své kamarády. Je to ale bez ohledu na to, zda je to jednoduchá či náročná cesta. Sice to je většinou trochu o život, ale vždy vede k vytouženému cíli. Je tvrdohlavý a velmi odvážný, ale své partnerce vždy stoprocentně věrný.

Ron Weasley

Ron Weasley, nejlepší kamarád Harryho, bude za svou partnerkou stát při jakékoliv příležitosti a nebude se bát s ní vkročit do neznáma. Cení si těch, kteří mají tah na branku a nebojí se jednat, místo toho, aby jen seděli a čekali, co přijde.

Hermiona Grangerová

Hermiona je krásná, chytrá, ale zároveň i velmi empatická. Ví, jak se postarat o sebe i o svoje nejbližší a umí se vcítit do nálady druhých. Snoubí se v ní inteligence se sílou, divokostí a loajalitou. Skoro by se dalo říct, že je to dokonalá přítelkyně.

Albus Brumbál

Profesor Albus Brumbál naučí svého partnera dívat se na svět z mnoha perspektiv. Je moudrý, myslí logicky, ale zároveň je hodně ponořen do emocí, jak svých, tak druhých. Svému partnerovi bude velmi oddán.

Severus Snape

Severus Snape je tajemný a často nepochopený svým okolím. Žít s ním je velmi náročné. Pro lidi, které miluje, udělá cokoliv, ale má často zvláštní způsoby, jak to dává najevo. Přesto jeho partnerka ví, že ji miluje a bude mu věřit za každých okolností.

Minerva McGonagallová

Profesorka Minerva McGonagallová vidí v každém potenciál a všem velmi důvěřuje. Od všech ale čeká to nejlepší. Ve vztahu je pro ni nejdůležitější vzájemná výzva a snažit se být svým co nejlepším možným „já“.

Sirius Black

Sirius Black je partner do nepohody. Pokud patříte mezi ty, kteří se začnou brzy nudit, je pro vás Sirius ideální partner. Je to člověk, který bude svého partnera neustále překvapovat svými činy a s kým bude vztah jako jedno velké dobrodružství a výzva. Ale pozor, může se stát, že ho jeho partner brzy omrzí.

Zdroj: 123RF.COM

Ginny Weasleyová

Ginny, partnerka a pak i manželka Harryho a sestra Rona je vtipná, krásná, živá a nenásilná. Zároveň chce být soběstačná a silná a nechce se od svého partnera nechat omezovat. Ví, co chce a jak toho dosáhnout.

Lenka Láskorádová

Lenka Láskorádová je ta, která se od ostatních ve všem liší, ale ne ve špatném slova smyslu. Je zajímavá, moudrá, zasněná, ale zároveň je klidná a zvídavá. Pro svého kluka je samé překvapení, ale nebude to žena, která by měla potřebu dělat problémy. Ráda se učí novým věcem a své nápady bude se svým partnerem ráda sdílet.

Neville Longbottom

Neville má obrovskou vnitřní sílu a odvahu, kterou nikdy nepřestane překvapovat. Své lásce je věrný až za hrob, bude ji podporovat, milovat a sdílet s ní všechny radosti i strasti. Láska je pro něj neskutečně důležitá, stejně jako rodina.

Remus Lupin

Remus Lupin je trpělivý a vyrovnaný muž, který už má něco za sebou. Mimo jiné i velké utrpení, se kterým se musela naučit žít. Zná ale hodnotu života a umí si ho patřičně vážit. Věrný a oddaný je i své milované ženě.

Nymfadora Tonksová

Nymfadora je přátelská a zároveň velmi temperamentní. Občas dřív jedná, než myslí. Umí si najít to dobré a krásné na každém člověku a na všem okolo sebe. Ani ona to neměla v životě jednoduché a proto si váží každé maličkosti.

Fred a George Weasley

Fred i George jsou partneři, kteří umí svou partnerku rozesmát za každé okolnosti a kteří vždycky vidí světlo na konci tunelu. Mají zlatá srdce a umí si ve svém životě ujasnit své priority. Sice vypadají, že znají jen legraci, ale když jde do tuhého, umí být i vážní.

Rubeus Hagrid

Hagrid je ztělesněný plyšový medvídek. Trochu neohrabaný, který potřebuje ukázat životní směr, ale zároveň umí ocenit svou partnerku. Jde z něj respekt, ale uvnitř je velmi něžný a láskyplný. S ním se každá žena bude cítit bezpečně a neohroženě. Nikdy nedovolí, aby jí někdo ublížil.

Draco Malfoy

Na první pohled vypadá Draco jako ten, kdo nikdy nepoznal lásku a kdo o ní ani moc nestojí. Na začátku jím můžou lidé pohrdat, neboť jim bude připadat arogantní. Jakmile ho ale trochu poznáte, zjistíte, že je vlastně ztracený a velmi zranitelný.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články