Ryan Gosling na sobě kvůli roli Kena tvrdě dřel. Fitness odborníci zveřejnili jeho stravovací a cvičební režim

od Dominika Jandorová
2 minuty čtení
ryan gosling barbie
Zdroj: Profimedia

Kdo by nechtěl mít vyrýsované břišní svaly a štíhlou postavu, podobnou ikonické panence Ken? Ryan Gosling musel kvůli roli ve filmu Barbie dodržovat přísný cvičební a dietní plán. Výsledek však stojí za to.

Od chvíle, kdy byl zveřejněn trailer k filmu Barbie, se lidé zajímají o to, jak se představiteli hlavní mužské role podařilo dostat do takové formy. V souladu s ikonickou panenkou vystupuje Gosling ve filmu s odbarvenými blond vlasy, rozepnutou džínovou vestou a je sytě opálený. Nadšené fanynky se také rozplývají nad jeho skálopevnými břišními svaly.

Aby Ryan Gosling splňoval požadavky na filmového Kena, podrobil se tvrdému tréninku. Stravovací a cvičební režim nyní zveřejnili fitness odborníci z FitnessVolt.

Cvičební plán

Goslingův herecký kolega Simu Liu podle webu Sportskeeda popsal, že Ryan ráno chodil do posilovny a po práci zamířil ještě do tělocvičny. Gosling se věnoval standardnímu kulturistickému split programu, přičemž trénoval pět dní v týdnu po dobu zhruba hodiny a půl. Ale to nebylo vše.

Jako doplněk k posilování začal cvičit také pilates, které mu doporučil jeho trenér Arin Babaian. Cvičením pilates zpevňoval Gosling svoji svalovou hmotu a zlepšoval celkovou pružnost a ohebnost.

Ačkoliv ve středu a v neděli měl herec naordinovaný odpočinek od tréninků, stejně nezahálel a věnoval se nějaké formě aktivního odpočinku. Vyrážel například na procházky do lesa nebo hrál se svými přáteli basketbal.

Stravovací plán

K dosažení skvělé fyzické kondice by však nestačilo pouze cvičení. Důležitá je také správná strava. Gosling je zastáncem přerušovaného půstu, který pomáhá snižovat tělesný tuk, zvyšuje energii a optimalizuje hladinu anabolických hormonů.

Jeho oblíbenou metodou byl přerušovaný půst 16:8, což znamená, že se postil 16 hodin z každých 24. Poslední jídlo jedl kolem 19 hodiny a první jídlo následujícího dne v 11 hodin dopoledne.

Během osmihodinového jídelního okna měl Ryan čtyři jídla s dvouhodinovými odstupy. Jeho jídelníček obsahoval celozrnný chléb, ovoce, jogurt, rybu, zeleninu, rýži, proteinový koktejl, banán, kuřecí prsa, sladké brambory, zelený salát a ořechy.

Ani takto striktní režim ale nepřináší zázraky na počkání a vyžaduje pevnou vůli a odhodlání. Ryan Gosling, který zazářil třeba i v životopisném filmu První člověk o Neilu Armstrongovi, tak dokázal, že je kvůli roli ochotný na sobě pořádně zapracovat.

Zdroj: FitnessVolt, Sportskeeda, Jacked Gorilla

Autor: Dominika Jandorová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články