Na světě existují lidé, kteří vám zaplatí za spánek. Lákají zájemce na tučný balík

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Spanek
Zdroj: Shutterstock

Patříte mezi ty, kteří mají problém vyhrabat se z postele? Nezoufejte, můžete toho plně využít. Ačkoliv jste pravděpodobně sami na sebe naštvaní za to, že v posteli trávíte až moc času, po tom, co vám prozradíme, se budete s radostí válet v posteli dvakrát déle.


Společnost Eachnight se zabývá recenzemi na matrace. Aktuálně se snaží najít dobrovolníky, kteří spánek milují a nevadí jim spát déle, než je běžné. A pro ty, kteří budou vybraní, je připraven slušný balík peněz.

Výzkum, který vám vydělá

Společnost, o které mluvíme, by ráda otestovala výhody a nevýhody šlofíků, zaměřila se na účinky spánku na paměť, motivaci, produktivitu i celkovou únavu. Proto se nyní snaží najít zájemce, kteří by se výzkumu rádi zúčastnili.

Žadatelé musejí být schopni spát o samotě po dobu třiceti dnů, aby bylo zajištěno, že nedojde k narušení spánku. Pokud tedy máte partnera, budete se s ním muset na pár týdnů rozloučit. O úžasnou příležitost se může ucházet kdokoli, ale musí umět plynně anglicky pro poskytování zpětné vazby.

Pokud pro vás angličtina není problém, pak jediné, co musíte udělat, je poskytnout komplexní zpětnou vazbu o vašem spánku. Velmi jednoduchá část tohoto výzkumu je nutnost si každý den na nějakou chvíli zdřímnout.

Spánek, přítel člověka

Dobrou zprávou je, že jsou vítáni žadatelé ze všech zemí. Jediná podmínka je být starší jednadvaceti let. Přihlášky jsou otevřeny až do konce května, proto na nic nečekejte a rychle se přihlaste.

Mluvčí společnosti Jasmin Lee řekla: „Existuje spousta výzkumů, které dokazují výhody dobrého spánku, ale někdy vám dá i celých osm hodin spánku pocit, že jste omámení a výkon podáte na průměrné úrovni.“

Myšlenka, že zdřímnutí je pro malé děti a vyhořelé studenty vysokých škol, se pomalu rozplývá a stále větší procento pracujících dospělých začíná pociťovat výhody krátkého šlofíku během dne.

Společnost však nedávno zjistila, že usnout během dne může být trochu náročnější. Proto se snaží o nový výzkum a veřejnost žádá o doporučení na ty nejlepší adepty. A ti, kteří vše zvládnou, obdrží za výzkum třicet dva tisíc korun.

Zdroj: The Sun
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články