Zuzana: Miluji dva muže a nevím, kterého si vybrat

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
vybrat
vybrat

Nikdy by mě nenapadlo, že budu na rozhraní dvou vztahů. Věřila jsem na lásku a myslela si, že milovat můžete jen jednoho člověka. Omyl! Můžete milovat i dva naráz, jen malinko odlišným způsobem. Potkala jsem Adama i Marka v jednom týdnu a musím se pro jednoho z nich rozhodnout.

První osudový muž

Blížily se mé narozeniny a já se je chystala pořádně oslavit. Ten večer v baru jsem potkala Adama, sympatického tajemného muže. Postával tam se sklenkou whisky a hleděl do telefonu. Měl čokoládové oči, tmavé vousy a moc mu to slušelo. Když uviděl, že si ho prohlížím, přistoupil a pozdravil mě. Několik sekund se díval do mých očí a řekl, že tak nádherně modré a zároveň upřímné oči nikdy neviděl. Tušíte správně, že mě na tenhle otřelý trik okamžitě sbalil!

Druhý osudový muž

Zdroj: 123RF.COM

O necelý týden později jsem v kavárně potkala Marka. Vysoký sportovec, který měl obráceně naražený kšilt a usmíval se od ucha k uchu. Přisedl si ke mně s kávou v ruce s tím jeho kouzelným úsměvem. Okamžitě jsem mu přiznala, že se scházím pár dní s jiným a on na to, že to přece není nemoc. Od toho dne jsem se vídala s oběma a navzájem o sobě věděli. Jsou to už dva měsíce a oba mi dali ultimátum, ať už si konečně vyberu. Adam je jako oheň – vášnivý, nebezpečný a tajemný. Takový ten grázlík, který se vám zalíbí už jen z principu. Chová se ke mně hezky, ale není na něj moc dobré spolehnutí. Marek je jako voda – klidný, ale přesto neustále v pohybu. Jeho slovům se dá věřit a často mě překvapuje květinami. Nechtěla jsem, aby z toho vznikl souboj, ale stalo se. A já jsem jejich trofej!

Dva muži, ale jen jedna správná volba

Adam podniká a má svoji vlastní stavební firmu. Je silně věřící, ale desatero zrovna nedodržuje. Každý večer pije sklenku červeného vína a je to opravdový gurmán. Užívá si přítomnou chvíli okamžiku a nikdy si na nic nestěžuje. Není to zrovna hodný kluk, ale část mého já se mu naprosto podobá. Marek se vyžívá v krásných a drahých autech a rád poznává nové země. Povolání mění jako ponožky a na rozdíl od Adama se alkoholu ani nedotkne. Ten si zase pochutná na dobré kávě. I v něm vidím druhou polovinu svého já. Je to jako rozhodnutí mezi hodnou a drzejší polovičkou.

Černý nebo bílý vlk?

Jde o starý indiánský příběh, který vypráví o bílém a černém vlkovi. Každý z vás je má v sobě. Černý vlk přestavuje naše stinné stránky a bílý vlk naopak ty dobré. Zvítězí ten, kterého nakrmíte. Je to malinko přehnané, ale Adam mi připadá jako černý vlk a Marek ten bílý. Tak který z nich?

Autor: Monika Holemá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články