Pavla (31): Soused z protějšího domu mě pozoruje dalekohledem. Mně se to zalíbilo a předvádím se mu

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
13659164 s 1
13659164 s 1

Se svým současným přítelem jsem šťastná. Plánujeme rodinu, jistě se jednou vezmeme. Bydlíme spolu v malém bytě v Praze na sídlišti. Nikdy bych ho nepodvedla, je to v podstatě dokonalý muž. Nikdy mi nemusel lichotit, dávat dárky, nebo mi dokazovat, že jsem krásná. Vím, že si to myslí. Přesto mi někdy jeho obdiv chybí. Ráda bych od něho slyšela, že mi to sluší, nebo že mám krásné tělo.

Zhruba před měsícem jsem si všimla toho, že mě dalekohledem pozoruje soused z protějšího bytu. Zahlédla jsem ho, když jsem zatahovala žaluzie před tím, než se budu převlékat do noční košile. Nejdřív jsem byla zmatená a chtěla jsem to ihned říci příteli. Potom jsem si to rozmyslela.

Lichotí mi, že se o mě zajímá

Nejdřív jsem chtěla mlčet, protože jsem se bála, že mu přítel půjde vynadat, nebo dokonce zavolá policii. Neshody se sousedy jsou to poslední, co si přeji. Navíc mi došlo, že mi jeho zájem polichotil. Očividně se mu na mně něco líbí. A jelikož lichotky jsou to, co mi v životě chybí, rozhodla jsem se být trochu provokativní.

Už několik týdnů se převlékám s vytaženými žaluziemi. Schválně se dlouho prohlížím před zrcadlem a po očku nenápadně sleduji, jestli je v bytě naproti roztažená záclona a v ní dalekohled. Samozřejmě se sousedovi neukážu nahá, ale mé spodní prádlo zná nejspíš nazpaměť.

Zdroj: 123RF.COM

Dělá mi to dobře a stalker o tom pravděpodobně neví

Nevím, zda sleduje i jiné ženy, zda má přítelkyni, nebo dokonce ženu. Venku ho potkávám jen zřídka, možná jsem ho jednou či dvakrát pozdravila. Podle mě vůbec netuší, že o něm vím. A mně dělá jeho pozornost dobře.

Svého přítele nadevše miluji. Neberu to tak, že bych ho snad podváděla, nebo dělala něco proti němu. Jen si vynahrazuji to, co on mi nedokáže dát. Samozřejmě jsem s ním mockrát mluvila o tom, že by mi mohl někdy polichotit, jenomže on takový zkrátka není. Nejsem si jistá, jak dlouho bude souseda bavit mě pozorovat, doufám jenom, že si toho můj přítel nevšimne.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články