Olga (52): Synovi se hroutilo manželství a já se rozhodla pomoci

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
zena 54 1
zena 54 1

Můj syn Petr byl už podruhé ženatý. S jeho první manželkou to nevyšlo, manželství skončilo po čtyřech letech. Moc dobře si pamatuji, jak ho rozvod a všechno to okolo toho času dostalo. I když to byl chlap jak hora, nějakou dobu jsem ho vídala jako tělo bez duše. Proto jsem byla moc ráda, když se seznámil s Ivanou a vypadalo to mezi nimi opravdu vážně.

Svěřil se mi s podezřením, že ho jeho žena podvádí

Jsou to dva roky zpátky, kdy se mi syn svěřil se svou obavou, že ho Ivana podvádí. Podle jeho slov se chovala podivně a on měl stále silnější pocit, že má milence. Tehdy jsem to byla já, kdo ho vehementně přesvědčoval, že si to všechno určitě jen namlouvá. Pevně jsem věřila tomu, že by Ivana něčeho takového vůbec nebyla schopná.

Bohužel jsem se ve své snaše spletla. Synovy obavy se potvrdily, když svou ženu načapal ve vlastní ložnici s cizím mužem. Ivana ho tehdy přesvědčila, že to byla chyba a že už se to nikdy nestane. Syn ji miloval, a proto jí dal druhou šanci.

Zdroj: 123RF.COM

Udělala mu to znovu

Byla jsem přesvědčená, že se Ivana z té zkušenosti dostatečně poučila. Bohužel se opět stalo, že jsem se ve své snaše spletla, protože mu nasadila parohy podruhé. Když to syn zjistil, řádil jako černá ruka. Nemohla jsem se mu divit, když začal mluvit o rozvodu. Rozhodla jsem se, že ho nemůžu nechat, aby to udělal. Proto jsem ho už podruhé přesvědčila, aby dal své ženě ještě jednu šanci.

Zdroj: 123RF.COM

Jejich manželství bylo na rozpadnutí

Mysleli jste si, že to druhou nevěrou skončí? Já o tom byla přesvědčena. O to více jsem byla nešťastná, když jsem se v Ivaně zklamala už potřetí. Sledovala jsem, jak se mému synovi hroutí manželství a chtěla jsem mu nějakým způsobem pomoci. Nejdříve jsem ale vůbec nevěděla, jak správně na to, abych nenadělala ještě větší paseku.

Nakonec jsem dostala nápad, o kterém jsem si ale vůbec nebyla jistá, jestli může vyjít. Myslela jsem si, že by Ivaně otevřelo oči, pokud by na vlastní kůži poznala, jaké to je, když vám partner vrazí kudlu do zad v podobě nevěry. Proto jsem syna nabádala, aby Ivaně oplatil stejnou mincí.

Začala jsem o svém plánu pochybovat, ale už bylo pozdě

Když jsem se nad svým nápadem ještě jednou pořádně zamyslela, najednou jsem o něm začala pochybovat. Už ale bylo pozdě, abych svá slova vzala zpátky. Syn si našel milenku, se kterou chtěl své ženě, kterou i přesto, že ho několikrát podvedla, stále miloval, ukázat, jaké to je. Byla ve mně malá dušička, když mi po telefonu oznamoval, že je dílo dokonáno a nyní již stačí počkat, až se o jeho nevěře Ivana dozví.

Ať už byl můj plán sebebláznivější, světe div se, nakonec to vyšlo. Ivana byla nevěrou z manželovy strany neskutečně zaskočená a cítila se ublíženě, což bylo přesně to, čeho jsem chtěla dosáhnout. Nyní jsem přesvědčená, že už se na jiného muže ani nepodívá.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články