Nikola (28): Říkal mi, že nejsem hezká, pak si našel ošklivku

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
66398117 s
66398117 s

Potkala jsem kluka, který se mi okamžitě zalíbil, ale on na mě měl jiný názor. Neustále mi opakoval, že nejsem dost hezká. Bez líčidel jsem pro něj byla strašidlo, o postavě ani nemluvě. Přitom jsem si několik let vydělávala jako modelka. Zničil mi sebevědomí a já od něj odešla jako troska.

Narazila jsem na Milana přes svoji kamarádku, která mi ho představila, jako známého ze stejné vesnice. Líbil se mi na první pohled, i když to byl obyčejný chlap. Nebyl to žádný krasavec, ale mně se zalíbil. Měl světlé vlasy a zelené oči. Později jsem zjistila, že má potřebu všechny kolem sebe porovnávat a ponižovat. Zvedal si tím sebevědomí a mně ho shazoval. Dříve jsem si vydělávala jako fotomodelka, takže jsem byla spokojená se svým tělem i vzhledem. Ale po vztahu s Milanem jsem se cítila jako ošklivá holka skrz na skrz.

Byla jsem modelka, později jsem se styděla vyjít ven

Stačilo pár měsíců s tímto tyranem a mé sebevědomí kleslo na bod mrazu. Neustále mě pobízel, ať se jdu namalovat nebo upravit. Každé ráno jsem utíkala do koupelny, aby byl pán spokojen. Najednou jsem v zrcadle místo modelky viděla podprůměrnou holku s velkými nedostatky. Nemohla jsem chodit v jeho blízkosti odlíčená nebo neupravená. Má postava mu nepřišla také dost dobrá. Prsa jsem podle jeho úsudku měla malá a zadek naopak moc velký. Nohy příliš hubené a dlouhé. Smál se mi snad za vše, za co jen mohl. Hledal na mně sebemenší nedokonalost a dokazoval si tím tak svoji důležitost. Už jsem to nemohla více snášet. Odcházela jsem od něj jako zničený člověk, který se sám sobě hnusil.

Zdroj: 123RF.COM

Skončil s obyčejnou holkou, je mi jí líto

Za pár měsíců si našel jinou holkou a všichni byli v šoku. Jak už to v dnešní době bývá, tak co není na Facebooku, jako by neexistovalo. Vložil si fotku s komentářem nového vztahu. Milan se totiž dříve pyšnil tím, že chodil pouze s modelkami, takže to všechny kolem zarazilo.

Byla to malá tlustší holka s nehezkou tváří a křivými zuby. Milan asi nenašel lepší oběť, a nakonec se musel spokojit s podprůměrem – jak on sám vždy říkal. Je mi té dívky líto, každý se jí posmívá za její vzhled, a ještě k tomu skončila s Milanem.

Autor: Monika Holemá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články