Linda (38): Dává mi neustále drahé dárky, do dneška mi však neřekl, čím se živí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
pozor
pozor

Alexe jsem poznala na seznamce. Původně jsem se to styděla svým přátelům přiznat. Nikdy jsem si nenašla žádný vážný vztah, a když už jsem zkrátka byla zoufalá, založila jsem si internetový účet. Teď jsme spolu ale dva roky a tak už neřeším, co si o mně přátelé pomyslí.


Nejprve jsme si jenom psali. Byl vtipný a zaujal mě svým stylem humoru

Zdroj: 123RF.COM

Alexe jsem objevila pod přezdívkou mého oblíbeného seriálového hrdiny komisaře Mosera. Bylo mi sympatické už to, že sleduje i starší televizní pořady a vlastně právě na toto téma jsme spolu navázali konverzaci. Skoro z každé jeho věty na mě vyskočil nějaký vtip a já se za počítačem usmívala a uvědomoval si, že s ním silně sympatizuji.

Vtipně vybruslil i ze situace, když jsem se ho ptala, zda je jeho profilová fotka pravá. Nebyla. To ovšem ani ta moje a tak jsme si po pár týdnech přátelství sdělili svá pravá jména a poslali si skutečné fotky. Byl pohledný, vůbec jsem nepochopila, proč se na fotce vydával za někoho jiného.

Sešli jsme se po dvou měsících chatování

Zdroj: 123RF.COM

Napsal mi, že už nemůže vydržet to napětí a rád by mě viděl. Jelikož jsme od sebe ale vzdáleni dvě hodiny cesty, prý by rád někde přespal. Pozvala jsem ho k sobě. Kamarádka mi sice tvrdila, že to může být nějaký podvodník, já ale cítila, že Alex bude víc než jen nějaký zloděj, co okrádá na seznamce staré, důvěřivé a nezadané ženy.

Vyzvedla jsem ho na nádraží, přivezl mi květinu. Už po cestě domů mi bylo jasné, že s ním se nudit nebudu ani v reálu. Nezavřeli jsme pusu a hovor zapředli na několik témat. Jediné, co zamluvil, bylo jeho povolání. Doma jsme si dali večeři, pustili si film, nakonec jsme spolu skončili v ložnici a pomilovali se spolu. Ano, možná jsem na to šla příliš rychle, jenomže jsem netušila, kdy a jestli vůbec se ještě uvidíme, když mu tak dlouho trvá se za mnou dostat.

Scházíme se pravidelně jednou za měsíc. Čím se živí, mi ale z neznámého důvodu nechce říct

S Alexem si píšu denně přes internet. Jednou za měsíc za mnou přijede, strávíme spolu noc nebo dvě a on se opět na čas vypaří. Vždy mi přiveze nějaký šperk, oblečení či jiný dárek. Je vidět, že na nich nešetří. Není to můj přítel. Jsme spolu nezávazně, dohodli jsme se, že bude nejlepší udržovat vztah, jaký máme. On se nechce stěhovat, já také ne. Nezávazné milování a flirt přes chat je to nejlepší pro nás oba. Štve mě jenom, že mi nechce říci, čím se živí. Peněz má očividně dost a já se začínám bát, aby opravdu nešlo o nějakého podvodníka.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články