Lenka (38): Snažil se mě přebrat vlastnímu bratrovi. Teď nám půjde za svědka

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
13659164 s
13659164 s

Miluji Patrika a nikdy bych mu nebyla nevěrná. Požádal mě o ruku a já souhlasila. Když jsem se ale dozvěděla, kdo nám půjde za svědka, myslela jsem, že se zbláznil. Vážně chce, aby v ten krásný den stál vedle mě jeho bratr, který po mně několikrát vyjel a zastavily ho až pěsti?


Patrikův mladší bratr Dominik se mnou chodil na vysokou školu. Vlastně díky němu jsem poznala svého snoubence. Několikrát jsem s nimi byla na tenise, jenomže Dominik mě zval proto, aby měl možnost se mnou někde být. Bohužel pro něj jsem se ale zamilovala do Patrika a plány na společný život tím Dominikovi překazila.

On se ale dlouho nevzdával. Nosil mi kytky, neustále mi před spaním psal SMSky na dobrou noc. Jeho přízeň mi byla nepříjemná a snažila jsem se mu vysvětlit, že už někoho mám. Měla jsem ale strach narovinu přiznat, že chodím s jeho bratrem. Dominik stále jenom opakoval, že na mě nebude tlačit. Nechtěla jsem zničit naše přátelství, jenomže jsem k němu opravdu nechovala žádné city.

Ty už někoho máš? Ale to přece nevadí!

Brzy jsme tenisová setkání zcela zrušili a s Patrikem jsem se začala vídat na místech, kde jsme měli bez Dominika dostatečné soukromí. Ten o ničem nevěděl a stále se dožadoval vysvětlení, proč už na něj skoro nemám čas. Až po třech měsících jsme s přítelem usoudili, že náš vztah je vážný a bylo by dobré, aby o něm můj ctitel Dominik věděl.

Šli jsme za ním společně. Drželi jsme se za ruce, a on tak už od začátku musel tušit, o co jde. Řekla jsem mu, že s jeho bratrem už tři měsíce chodíme. Bylo mi líto, že jsem ranila jeho city, ale stále to byl můj kamarád. On odpověděl, že to tak nějak tušil. Myslela jsem, že tím je to vyřešené.

Bohužel SMS zprávy od něho začaly chodit čím dál častěji. Ráno na mě pokaždé mával ze svého auta, jestli nechci hodit do práce. A když jsem souhlasila, nemluvil o ničem jiném než o tom, že bych se k němu hodila daleko víc než k bratrovi. I když jsem se mu snažila vyhýbat, našel si způsob, jak mi naznačit, abych s ním Patrika podvedla. Přišlo mi, že to teď už nedělá z lásky ke mně, ale z nenávisti k Patrikovi. Tomu jsem se se vším svěřila.

Zdroj: 123RF.COM

Jednoho dne zkrátka Patrikovi došla trpělivost a s bratrem se pohádal. Došlo u toho i na pěstní souboj, ze kterého oba odešli se zlomeným nosem. Od té doby se o mě Dominik přestal zajímat. S bratrem se později usmířil, ale se mnou neprohodil od osudného dne ani slovo.

Nebaví se se mnou. Na bratra ale nedá dopustit

Nemám problém s tím, že si jednou za čas bratři společně zajdou na pivo. Když mi ale Patrik oznámil, že by Dominika chtěl jako svědka na naší svatbě, zklamalo mě to. Dominik se na mě nedokáže ani podívat, natož aby vedle mě stál u oltáře. Upřímně doufám, že nabídku nepřijme a nedostaví se ani na svatbu. Pokud se stane opak, nedovedu si představit, jak bude ten šťastný den probíhat.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články