Klára (52): Často jsem chodila lovit mladší muže. Můj poslední otřesný zážitek vše změnil

od Adéla Vocetková
Zdroj: 123RF.COM

Klára již byla jednou vdaná. Vdávala se velmi mladá, možná to byl jeden z důvodů, proč manželství po pouhých pěti letech skončilo. Dalším důvodem mohl být fakt, že si Klára vzala o patnáct let staršího muže.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Po rozvodu si Klára uvědomila, že jí vztahy se staršími muži nebaví a nevyhovují jí. Proto se zaměřila na mladší partnery a často vyrážela na lov zajíčků.

Jedno nepovedené manželství mi stačilo

Vdávala jsem se mladá a rozvedená jsem nebyla o moc starší. Už tehdy jsem věděla, že do dalšího manželství rozhodně nejdu. Jedna zkušenost mi stačila.

Po rozvodu jsem si rok užívala svobodného života. V té době jsem neměla o zájemce nouzi, vybírala jsem si mezi nimi, ale nikdy nenavázala vážnější vztah.

Podobný styl života mi vydržel dodnes. Ráda se bavím a ráda si užívám, nechci se však vázat. Proto vyhledávám mladší partnery, kteří neočekávají svatbu a děti.

Bavím se tím, že chodím lovit mladé muže

Ačkoli moje rodina nebo blízké okolí můj styl života nikdy nepochopili, natož aby se naučili jej respektovat, mně to tak vyhovovalo a nic bych na tom neměnila.

Mojí zálibou je navštěvovat bary, kde lovím mladé muže – atraktivní zajíčky, kterým se líbí představa románku s dámou v letech.

Sice jsem již překročila padesátku, ale pečlivě o sebe dbám a investuji nemalé peníze do svého vzhledu, což se vyplácí, protože mi jen málokdo hádá můj skutečný věk.

Poslední zkušenost mě donutila změnit názor

Stalo se to již loni. Opět jsem se pěkně oblékla a dala si záležet, abych dobře vypadala. Vyrazila jsem do svého oblíbeného podniku, kde se scházeli převážně mladí.

Hned mi padl do oka jeden. Byl to typický frajírek a i on po mě celý večer házel očkem. Cítila jsem mezi námi chemii a nebránila se flirtování s ním.

Když mi nabídl, abych ho doprovodila k němu do bytu, bez váhání jsem souhlasila. Přesně tohle byl ten druh zábavy, kterému jsem před lety propadla.

Netušila jsem však, co mě za dveřmi bytu mladého muže čeká. Otřesný zážitek mě donutil přehodnotit to, jak žiji, a všechno v mém dosavadním životě změnil.

Ocitla jsem se v příšerném doupěti

Stačila vteřina, aby mi došlo, že jsem se ocitla v doupěti drogově závislých. Než jsem se stačila otočit a zmizet, už mi můj mladý úlovek strkal do ruky sklenici s pitím. Byla chyba se jen napít, ale to vím až teď.

Probudila jsem se až ráno, s hlavou úplně prázdnou, zato bolavou jako střep. Doteď nevím, co se tam v tu noc stalo, ale naprosto mě to odradilo od dalších pokusů sbalit mladíčka. Od té doby si dávám pozor, zajíčky již nelovím a momentálně žiji sama.

Autor: Natálie Kabourková

Související články