Klára (30): Chce další šanci, ale byl mi nevěrný

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zenasmuzem
zenasmuzem

Zamilovala jsem se do Lukáše na první pohled. Byl to typický playboy, ale ze všech těch holek si vybral mě. Jednou jsme se pohádali a on se opil a vyspal se s jinou. Teď chce další šanci, ale já váhám. Udělal to jednou, udělá to znova!

Myslela jsem, že je jiný než ostatní

Měla jsem vždycky slabost pro ty „zlé kluky“, ale myslela jsem si, že je Lukáš přeci jen jiný. Poznali jsme se na diskotéce a on mě sbalil na ploužák. Skvěle jsme se k sobě hodili. On byl fotbalista a já tanečnice. Každý jsme byli vytížení prací i svými zálibami. Nic jsme si nevyčítali a náš vztah byl založen na upřímnosti a toleranci.

Naše první velká hádka

Pak přišla osudová hádka. Hádali jsme se, kde budeme bydlet. Já chtěla požádat o hypotéku, ale Lukáš chtěl dál nesmyslně plýtvat penězi za nájem. Začala jsem po něm křičet, že to vypadá, jako by se nechtěl vázat. Prý je ještě mladý a má na takové věci čas. Chce cestovat, a ne celé dny stavět barák. Poslala jsem ho pryč se slovy, že si najdu někoho jiného, kdo se mnou bude chtít plánovat budoucnost. Za tři roky to byla naše největší a zároveň i jediná hádka. Ani jeden nevěděl, jak se zachovat. Ale to, co udělal Lukáš, je pro mě příšerné!

Nevím, jestli ti to dokážu odpustit

Zdroj: 123RF.COM

Nenapsali jsme si dva dny, a nakonec se Lukáš objevil u mých dveří s kyticí růží. Nejhorší na tom bylo, že dělal jakoby nic. Myslela jsem si, že si uvědomil své špatné chování. Udobřili jsme se a on si odskočil na záchod. V tu chvíli mu zapípal mobil a já to uviděla! Zpráva od neznámého čísla: „Byla to skvělá noc, ničeho nelituji, už se mi ozvi“. Odhodila jsem mobil stranou, až se rozbil o protější stěnu. Dokonce se mi snažil lhát a zatloukal. Když mu došlo, že mi v jeho nepřítomnosti přišla sms, tak stál jako opařený. Nevěděl, co říci.

Byla to jen jedna noc, nic to pro mě neznamená

Stará dobrá výmluva. Nic to neznamená, miluji jen tebe. Nakonec mi přiznal, jak se to celé odehrálo. Prý byl šíleně opilý a skoro nic si nepamatuje. Přece jen si něco musí pamatovat, když ta holka má jeho číslo! Nevěděla jsem, kde je pravda, a tak jsem ho vyhodila ven a zabouchla za ním dveře. Já s ním chtěla strávit celý život a on hned běžel k jiné přímo do postele. Nevím, jestli mu takovou hroznou věc dokážu odpustit.

Svatba i dům, už nic není problém

Nechci s Lukášem mluvit a on mi každý den ke dveřím nosí červenou růži. Můžu mu po tom všem ještě věřit? Najednou mu myšlenky na rodinný dům přijdou skvělé. Mluví i o tom, že mě požádá o ruku. Nemůžu na to přestat myslet. Pořád ho miluji, ale tak moc mi ublížil!

Autor: Monika Holemá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články