Johana (30): Nechtěl se rozvést s manželkou, tak jsem vymyslela lest. Na malou chvíli mi patřil, ale pak vyšla najevo pravda

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
zena lez
zena lez

Věděli jste, že každá pátá žena má milence? Vyplývá to ze statistik, které jasně poukazují na to, že jsou ženy věrnější než muži. U těch totiž statistiky hovoří jasně: milenku má každý třetí z nich.

Dnes si můžete přečíst příběh paní Johany, která našla odvahu, aby za námi přišla a o své vypravování se podělila. Dočtete se o lásce, která byla dělena dvěma, stejně tak se dočtete o zoufalém činu, který bohužel neskončil zrovna vesele…

Myslela jsem si, že chodit se zadaným mužem, není nic pro mě

„Nejednou jsem byla svědkem toho, jak se kamarádka nebo kolegyně v práci chlubily tím, že chodí se ženáčem. Vždy jsem je tiše odsuzovala za to, že rozbíjí rodinu, že jsou třeba schopné odvést tátu od malých dětí. Byla jsem přesvědčena, že já bych ničeho takového určitě schopná nebyla,“ začíná vyprávět paní Johana a my si o ní na malý okamžik uděláme dojem jako o zodpovědné ženě, které je ničení cizího štěstí proti srsti.

Svůj názor ale změníme hned vzápětí, kdy se Johana přizná, že i ona nakonec začala randit s mužem, který měl manželku, a dokonce tři děti. Svěřuje se, že to byla láska na první pohled, které nešlo odolat. A nevadil jí ani jejich věkový rozdíl – toho času bylo Johaně 26 let a jejímu ženatému milenci už 40.

Zdroj: 123RF.COM

Sliboval mi, že se rozvede

Podobně jako je tomu ve většině takových vztahů slýchávala i Johana z úst svého milence, že kvůli ní svou ženu opustí. A ačkoli věděla, že je jen pár případů, kdy to muž skutečně udělá, stejně mu uvěřila a několik let na něho čekala.

„Vidíme to ve filmech, děje se to i v běžném životě. Tvrdil mi, že už jim to doma neklape, že to mezi nimi není jako dříve,“ vysvětluje Johana. „Jejich děti byly už skoro dospělé, proto mě ujišťoval, že jen co přijde správná chvíle, řekne o mně své ženě a podá žádost o rozvod. Byla jsem naivní a zamilovaná, že jsem mu všechna ta slova a nekonečné sliby baštila i s navijákem,“ přiznává se paní Johana.

Vymyslela jsem si, že čekám dítě

Zdroj: 123RF.COM

„Ať už byl Marek jakýkoli, pokud šlo o věrnost, jakmile došla řeč na děti, byl zodpovědný. Proto jsem si vymyslela, že s ním čekám dítě, byla jsem si totiž jistá, že se na mě nevykašle, když bude vědět, že pod svým srdcem nosím jeho dítě,“ odhaluje Johana, k čemu ji zoufalé čekání, které trvalo několik let, nakonec dohnalo. „Nespletla jsem se. Když jsem mu oznámila, že s ním čekám dítě, odešel od manželky a řekl jí o nás pravdu.“

„Konečně jsem měla, co jsem chtěla. Marek konečně patřil jen mně, byla jsem šťastná – ovšem jen krátce. Nešikovně jsem se totiž prořekla, když jsem telefonovala s kamarádkou, která o mé lži věděla. Netušila jsem, že Marek naslouchal mému hovoru, a pravdu tak slyšel na první dobrou. Ještě ten den se mnou ukončil veškerý kontakt a vrátil se ke své ženě, která mu odpustila. Pokud vím, jsou spolu šťastní,“ uzavírá Johana svůj nešťastný příběh.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články