Jana (31): Z nepřátel jsme se stali partnery

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
zena 32
zena 32

Zatímco hlavu můžeme přesvědčit, srdci neporučíme. A mnohdy se kvůli rozmarům srdce musíme rozhodnout tak, jak bychom to od sebe neočekávali. E-mailem nám přišel další velmi zajímavý příběh plný zvratů s nečekaným koncem. Přečtěte si příběh paní Jany, který určitě i vás v mnoha ohledech překvapí!

Na střední škole jsme se nesnášeli

„Jakuba jsem poprvé viděla první den na střední škole, kdy jsem si o něm prakticky okamžitě udělala obrázek jako o typickém frajerovi, který měl sebevědomí na rozdávání a myslel si, že zbaštil všechnu moudrost světa,“ stojí v e-mailu paní Jany. Jakub se dle jejího názoru choval arogantně. Ačkoli nedokázala pochopit, jak to vlastně dělá, musela celé čtyři roky přihlížet tomu, jak se ostatní holky Jakubovi div neplazí u nohou.“ Nedokázala jsem pochopit, co na něm ty slepice vidí,“ píše Jana. „Vždyť to byl namyšlený frajer, který myslel jen na sebe.“

Jana ve svém e-mailu také zmiňuje, že ona byla jedna z mála dívek, které o Jakuba neprojevily sebemenší zájem. Možná právě proto mezi nimi často vznikaly rozepře a oni se kvůli nim nesnášeli.

Zdroj: 123RF.COM

Po maturitě jsem si oddechla

„Když jsem úspěšně odmaturovala, a ukončila tak střední školu, upřímně jsem si oddechla. Konečně jsem nemusela den co den vídat namyšlenou tvář toho rádoby frajírka, který mi celou tu dobu neskutečně lezl na nervy,“ přiznává se Jana. „Myslela jsem si, že ho po střední škole už nikdy neuvidím a nemohla jsem se toho dočkat. Šeredně jsem se však spletla, protože to osud zamýšlel jinak.“

Paní Jana se s Jakubem skutečně několik let nepotkala, zatímco ona šla dál studovat, Jakub si šel svou cestou. Přesto je ale osud po šesti letech opět svedl dohromady. Paní Jana byla nemile překvapená, když získala místo ve firmě, ve které pracoval i Jakub. A aby toho nebylo málo, měl jí Jakub dokonce šéfovat.

Zdroj: 123RF.COM

Když jsem to zjistila, chtěla jsem utéct

„Když jsem se dozvěděla, kdo vlastně bude mým nadřízeným, moje první myšlenky byly, že uteču,“ svěřuje se paní Jana. „Opravdu jsem věřila tomu, že Jakuba už nikdy neuvidím, osud to ale zamýšlel jinak.

Naše společné začátky pod jednou střechou rozhodně nebyly jednoduché. Jakub mě samozřejmě okamžitě poznal a dával mi najevo, že má nade mnou navrch. Já se odmítala smířit s vědomím, že mi muž, který mě jako puberťák na střední škole den co den vytáčel, bude určovat, co budu a nebudu dělat. Několikrát jsem si dokonce pohrávala s myšlenkou, že z té práce odejdu,“ přiznává se Jana.

Najednou se mezi námi něco změnilo

„Už ani nevím, kdy se to vlastně stalo, ale najednou jsem se na Jakuba začala dívat úplně jinýma očima. Možná to bylo v okamžiku, kdy v práci začala zničehonic předčasně rodit kolegyně a Jakub se v tu chvíli zachoval naprosto úžasně. Tehdy jsem na něho změnila názor,“ zamýšlí se ve svém e-mailu Jana.

Jak dále píše, postupně si k sobě s Jakubem našli cestu. I přes ty všechny roky, během kterých mezi nimi panovalo nepřátelství, to nakonec dali dohromady. V současné době tvoří pár a paní Jana zároveň zmiňuje, že dokonce uvažují o svatbě.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články