Eva (44): Žije nás 6 v bytě 2+kk. Přemýšlím, že opustím rodinu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena 45 4
zena 45 4

Finanční problémy mnohdy mohou vést i k rozpadu manželství. Dříve jsem si to nemyslela, ale momentálně jsme v situaci, kdy se nás mačká šest v poměrně malém bytě a nemůžeme si dovolit změnu. Já mám ale šanci na lepší život. Jenom nevím, zda je to sázka na jistotu.

Pracuji jako prodavačka v obchodě s oblečením. Vydělám si sotva na jídlo a polovinu nájmu. Můj manžel je dělník, opravuje silnice. Kromě toho, že domů nedonese moc peněz, je neustále unavený.

Tři děti se mačkají v malém pokoji. Tchyně spí na matraci a já s mužem na gauči

Máme s mužem tři děti. Nejmladšímu je pět, nejstaršímu osm let. V malém pokoji je umístěna patrová postel a matrace. Děti se denně hádají, kdo bude spát na nejpohodlnějším místě. Navíc se do pokoje vešel jenom jeden stůl, pokud si chtějí kreslit, musejí se prostřídat, nebo si hrát na podlaze.

Zdroj: 123RF.COM

Před nedávnem se k nám nastěhovala nemocná tchyně. Původně slibovala, že bude přispívat na nájem. Jenomže nakonec nemá sama ani korunu, celé dny jenom leží a stěžuje si, v noci se nemohu k manželovi ani přitulit, protože ona všechno slyší. Takový život už mě unavuje.

Zdroj: 123RF.COM

Párkrát jsem zašla na skleničku s jedním svým zákazníkem. Mám pocit, že se mnou flirtuje

Pravidelně mě navštěvoval v obchodě milý chlapík, který se nakonec odhodlal a pozval mě ven. Ví o mojí finanční situaci, neustále mi nabízí nějaké dary, chlubí se penězi a dokonce bych řekla, že se mě snaží svést. Už mě párkrát zval k sobě domů. Je svobodný a bezdětný a já začínám uvažovat, zda si s ním něco nezačít.

Můj muž je pracovník u silnice. Tento elegantní gentleman má prý vlastní firmu. Určitě by byla příjemná změna místo nadávek a hrubých slov večer slyšet milé šeptání. Místo dětského křiku se v klidu natáhnout a užívat si pozornosti někoho, kdo o vás má očividně větší zájem než celá vaše rodina dohromady. A kdo ví, třeba bych po čase zjistila, že se do něho dokážu zamilovat, a byli bychom spolu šťastní.

Jenomže si nejsem jistá, jestli se chci vzdát rodiny a riskovat, že pana elegantního brzy omrzím. Potom bych se totiž už neměla kam vrátit a vůbec nevím, jak by to se mnou dopadlo.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články