Slavní radí, jak u nich Ježíšek nosí dárky. Častou fintou je záchod

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Vanocni darky
Zdroj: Pixel-Shot / Shutterstock.com

A je to skoro tady! Každoroční bojovka pro rodiče malých dětí. Jak Ježíšek dopraví dárky pod stromeček, aniž by dítě poznalo, že to vlastně dělá někdo jiný. Čím je dítě starší, tím je tato bojovka náročnější. Jak to řeší slavní? A co radí jiní rodiče v diskuzích?

Najíst se, uklidit nádobí a pak se odebrat do pokoje. Jenže je v tom malý háček, někdo musí nanosit dárky pod stromeček.

Rady slavných

„Jdeme do dětského pokoje, který má největší okna, z nichž vyhlížíme Ježíška. Musí být zhasnuto, aby byl vidět. Mezitím někdo z dospělých potřebuje hrozně moc čůrat, nebo mu někdo volá, tak si musí telefonát strašně nutně vyřešit. Tuhle tradici dodržujeme, i když už děti vědí, jak to je,“ prozradila před lety svůj trik Eva Decastelo.

Záchod je očividně velmi dobrý pomocník, protože jej využívá i Andrea Pomeje: „Po večeři chodíme Ježíška přivolávat ven. Máme prskavky a dáváme mu najevo, že se u nás má stavit. Zničehonic se mi pak vždycky najednou chce strašně na WC.“

Moderátorka Štěpánka Duchková vytváří opravdu velkou show pro děti. „Po večeři se kluci běží dívat se ze střešního okna, až Ježíšek poletí po obloze ve formě světla. V toho už samozřejmě jako velcí kluci nevěří, ale jsou ostražití. Co kdyby… Můj manžel v tu chvíli narve dárky pod strom, pak jde na zahradu a vypustí rachejtli a něco, co udělá randál. Když to kluci vidí a slyší, začnou se přetahovat, kdo poběží první, shazují se na zem a podobně,“ prozradila pro Extra.

Z diskuzí na internetu pak můžete vyčíst další častý trik, a to využití osoby mimo domácnost. Nejčastěji se využívají sousedé, kteří dárky nanosí během rodinné procházky.

Jak docílit zazvonění?

Na serveru Odpovědi pak padl dotaz, jak rodiče zařídí zvonění z vedlejšího pokoje.

„Já jsem to udělal tak, že jsem na prázdnou audiokazetu asi po 20 minutách nahrál zvoneček, pak jsme se šli navečeřet a já jsem před večeří pustil kazeťák. Měl jsem naprosté alibi,“ prozradil jeden z přispěvovatelů s tím, že v dnešní době stejnou službu udělá mobil.

Jak to lze jednoduše udělat s mobilním telefonem, prozradila jedna z našich redaktorek.

„Mám v telefonu připravený zvuk zvonečku a nastavím si jej jako vyzvánění. Telefon nechám v předsíni a tatínek během čekání v ložnici tajně zavolá. A hle, z bytu se začne ozývat zvonění,“ prozradila svou fintu.

Zdroje: Extra, Odpovědi

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články