Talentované děti z dětských domovů si zasoutěží pod patronátem jedné z nejkrásnějších dívek planety

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Talent 1
Talent 1

Organizace Děti v akci bude pořádat 13. září talentovou soutěž, v jejímž rámci si odnesou ceny tři vítězné týmy. Bude se jednat o věci, které využije celá skupina společně. Výherci si mohou odnést společenské hry, sportovní potřeby a další hodnotné ceny.

Soutěž Hledá se talent je největší projekt organizace Děti v akci a letos proběhne již počtvrté.

Za tu dobu se do něj podařilo zapojit více než dvě stovky dětí z dětských domovů napříč celou Českou republikou.

Soutěž vymyslel pro děti z dětských domovů člověk, který jím sám prošel

Tvůrce soutěže je ředitel organizace Ladislav Samek, který tuto soutěž pro dětské domovy vymyslel ještě v době, kdy v dětském domově sám byl.

„Ne všechny děti mají možnosti dělat to, co je baví, a to, co by chtěly. A protože sám vím, jaké to je, rozhodl jsem se s tím něco udělat“ říká Samek.

Zdroj: Děti v akci

„Jsem přesvědčený o tom, že právě rozvoj osobního potenciálu a talentu a následný prostor k seberealizaci je jedna z nejdůležitějších věcí u dětí obecně, natož u dětí z dětských domovů,“ přibližuje Samek důvod, proč se jeho organizace rozhodla soutěž na principu známé show ČeskoSlovensko má talent uspořádat.

„Našim hlavním cílem je v dětech probudit odvahu a touhu jít si za svými sny i přes to, že to není vždy tak snadné,“ vysvětluje Samek a dodává:

„Do tohoto projektu je zapojena velká řada osobností, díky nimž se daří dětem jejich sny v rámci navazujících projektů plnit.

Zdroj: Děti v akci

Nebudou chybět ani známé osobnosti. Patronkou je vítězka Miss Earth Water 2019

Soutěž Hledá se talent, která proběhne 13. září v pardubickém Divadle 29, bude mít porotu složenou z osobností, speciální realizační tým a řadu hostů, kteří na akci vystoupí.

Patronkou celého projektu je Klára Vavrušková, Miss Czechoslovakia 2019 a Miss Earth Water 2019.

Podpořit talentovou soutěž či celou neziskovou organizaci Děti v akci můžete i VY. V případě zájmu můžete přispět jakoukoliv částkou na transparentní účet neziskové organizace DĚTI V AKCI: 2101792763/2010 do poznámek uveďte: OnlyU, talentová soutěž.

Autor: Martin Jarosch


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články