Módní policie: Lela Vémola na muzikálu Maminy poprvé schovala prsa

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
lela vemola
Zdroj: Profimedia

Lela Vémola vyrazila se svým partnerem Karlosem na premiéru muzikálu Maminy a možná dopředu tušila, že to pro jejího muže bude podobná zábava, jako by ho vzala na pohřeb. Proto se asi rozhodla zvolit na muzikál určený převážně pro ženy/ matky čistě černý outfit, který na ní můžeme zahlédnout jen málokdy. No, možná už dopředu čekala, že Karlos bude po té zkušenosti někoho muset zabít, tak se oblékla dopředu.


Černou neměla akorát hlavu

Změna to ale u Lely byla vskutku příjemná. Kdyby si byla zakryla i obličej, skoro by působila jako normální člověk. K černým šatům přidala i černé silonky a samozřejmě černé boty na skoro metrovém podpatku.

Kdyby na nich ale náhodou zakopla, nemůže se asi už nic stát – její pusa je po četných plastikách tak nafouknutá, že horší už to být nemůže, ani kdyby na ni spadla. Nějaký otok by se ztratil a popřípadě by ho skryla další silná vrstva líčení.

Můžeme jenom děkovat, že se nerozhodla nabarvit si na novou černou barvu i vlasy, protože pak už by teprve vypadala jako kachní hlava v tunelu.

lela vemola

Zdroj: Profimedia

Poprvé na veřejnosti se zakrytým poprsím

Jedno plus si ale z jejího outfitu vzít můžeme. Bylo to snad poprvé, co Lela vyrazila na veřejnost se zakrytými prsy. Šaty nemají téměř žádný výstřih, takže zakrývají celý její, ne zrovna malý, dekolt.

To je docela nezvyk, vzhledem k tomu, že jindy, když se někde ukáže, jsou to prsa, pak dlouho nic, a potom teprve Lela. Příště by si mohla vzít šaty s rolákem a natáhnout si ho přes pusu, třeba by podobným způsobem mohla zakrýt i monstrózní rty, které známého MMA zápasníka bůhvíproč tak uchvátily.

Pořád to ale byla asi nejlepší možnost z jejího dosud známého šatníku, kterou na muzikál mohla zvolit a za to jí děkujeme. Maminy si, na rozdíl od jejího partnera, prý jako dvojnásobná matka užila a divadlo opouštěla s velikým úsměvem na tváři, což u ní s její pusou platí dvojnásob.

Zdroje: Expres, Profimedia

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články