Módní policie: Eva Decastelo vyrazila na křest knihy jako Červená karkulka v županu

od Denisa Weisová
< 1 minuta čtení
eva decastelo
Zdroj: Marek Pátek / CNC / Profimedia

Eva Decastelo, herečka, kterou můžeme znát z několika českých seriálů, ale i filmů, vyrazila na křest knihy Bořka Slezáčka Kéž bys tu byla do Činoherní kavárny. Rozhodla se akci navštívit v poměrně odměřeném oblečení, rozhodně tedy oproti tomu, jak se obléká jindy.


Eva Decastelo se schovala do dlouhého červeného kabátu. Jeho barvu sladila s nalakovanými nehty a rudou rtěnkou. K tmavému odstínu jejích vlasů se červená barva také hodí.

Bohužel se kromě barvy nic moc pozitivního nedá říct o jejím kabátu. Z dálky se totiž mohlo zdát, že si herečka vyšla na výlet po večerním koupání v županu.

Svůj oděv doplnila zvláštní hranatou kabelkou leskle černé barvy, která jí sahala sotva po prsa, a pravděpodobně bylo velmi nepraktické v ní cokoliv hledat.

eva decastelo

Zdroj: Marek Pátek / CNC / Profimedia

K podzimnímu outfitu à la Červená Karkulka se rozhodla vytáhnout lesklé černé kozačky, které trochu připomínají gumáky.

Ty ale nebylo možné si detailněji prohlédnout. Důvodem byly černé šaty, za které by se délkou ani střihem nemusela stydět ani kdejaká jeptiška.

Knoflíky vedly až k límečku u hereččina krku, čímž zabránily sebemenšímu odhalení hereččina dekoltu. Navíc délkou skoro předčily její výšku a končily až někde u jejích kotníků.

Přesahovaly i zvolený kabát, takže se nedaly přehlédnout ani v okamžik, kdy byla Eva oděná do všech vrstev.

Módní výstřelek tak zachraňoval aspoň Evin sympatický úsměv.

Zdroj: Profimedia

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články