Módní policie: Dominika Mesarošová nechala vyniknout své vnady, přesto budí její model spíše rozpaky

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
dominika mesarosova
Zdroj: Profimedia

V sobotu proběhla volba nové Miss Czech Republic. Galavečeru se zúčastnila pěkná řádka osobností a celebrit. Jednou z nich byla i modelka Dominika Mesarošová. Jak se právě jí podařilo dodržet předepsaný dress code? Vynesla model, kterým se rozhodně nezavděčila každému.

Volba letošní královny krásy byla pojata jako prestižní společenská událost. Mezi účinkujícími zářila například Monika Bagárová či Dara Rolins.

Očekávaly se kreativní róby

Módní ředitel soutěže Sam Dolce se proto rozhodl stanovit dress code, který označil jako creative black tie. Tedy elegantní oblečení, u kterého může nositel popustit svou uzdu fantazii.

Jednou z návštěvnic byla i sexy česká modelka Dominika Mesarošová. Ta místo dlouhých šatů zvolila pánský oblek. Což určitě není špatně a tento dress code to dovoluje.

Mesarosova Dominika

Zdroj: Profimedia

Kontroverzní semiš

Kamenem úrazu je ovšem materiál, který krásná blondýnka zvolila. Semiš patří totiž mezi nejzrádnější módní materiály vůbec.

Jedni ho milují a druzí nenávidí. Hranice mezi skvělým modelem a propadákem je v případě použití této látky obzvláště tenká.

Doplňky se příliš nehodily

My se nemůžeme zbavit dojmu, že Dominika tuto hranici bohužel překročila směrem k té druhé variantě. Sytě modrá barva, kterou u modelu zvolila, nevypadala příliš dobře a zřejmě by se lépe vyjímala na pyžamu.

Široké kalhoty navíc působily, že jí vůbec nepadnou. Horní část obleku modelce seděla trochu lépe. Jak už jsme u ní zvyklí, saku dominoval veliký výstřih, který zdůraznil její velká ňadra.

Příliš dobrým dojmem nepůsobí ani doplňky. Boty a psaníčko spolu sice ladily, obojí mělo černou barvu a bylo pokryto hroty, ke zbytku outfitu se ale příliš nehodily. Model byl sice kreativní, bohužel nikoliv v tom správném módním směru.

Zdroj: iDNES, Super

Autor: Karolína Ševcová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články