Eva Pavlová přinesla na Hrad svěží módní vítr. Inspirujte se jejími outfity

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Manzele Pavlovi
Zdroj: MICHAL PROTIVANSKÝ / CZECH NEWS Michal Protivansky/CNC / CNC / Profimedia

Po letech, kdy se první dáma skrývala někde v útrobách Pražského hradu a nebyla vůbec vidět, zažívá nyní toto místo renesanci ve formě Evy Pavlové. Její outfity jsou totiž vždy skvěle zvolené a elegantní. Inspirujte se!

Eva Pavlová se dle svých slov těšila na důchod strávený s vnoučaty. Její manžel měl ale jiné plány, a tak se nyní místo pobíhání s vnoučaty prochází po Hradě.

Svěží vánek na Hradě

Svou roli však přijala s lehkostí a mnozí se shodují, že pro ni byla doslova zrozena. Její elegantní styl je totiž vzdy ukázkový a uzpůsobený dané situaci.

Již při inauguraci svého manžela ukázala, že nehodlá stát v pozadí a že umí zvolit vhodný outfit. Její oděv v barvách vlajky byl nejen tematický, ale i naprosto vhodný pro danou situaci.

Jak ale ukázala například při návštěvě základní školy v Roudnici nad Labem, umí zvolit i ležérní styl a stále zůstat elegantní.

Samozřejmě lze namítnout, že má kolem sebe tým vizážistů, kteří na její image pracují, ale i přesto musíte mít určitý styl v sobě. A naše první dáma jej bezesporu má.

A tak se Česká republika nemusela bát vyslat manžele Pavlovi třeba na korunovaci krále Karla III. s tím, že by udělali ostudu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alexander Van der Bellen (@vanderbellen)

Stylová v každé situaci

Eva Pavlová se společně s manželem účastní mnoha společenských setkání a akcí. Jednou z nich byla také návštěva Německa.

První dáma ani zde nezklamala a zvolila krásné blankytně modré šaty s dlouhým rukávem a límečkem. Eva Pavlová zkrátka sází na jednoduchost a eleganci, a tedy u ní nenajdete okázalé prvky či doplňky.

Právě za to ji tolik lidí obdivuje a jejího stylu si cení. Nemá totiž potřebu dokazovat světu, že ona na to má.

A od nás má za tento svůj styl velký palec nahoru.

Zdroj: OnlyU, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články