Zářijový horoskop: Příští měsíc přinese podle astrologů většině znamení možnost nových začátků

od Markéta Krejčí
3 minuty čtení
Horoskop Podzim
Zdroj: Shutterstock

Září se nese ve znamení nejen končícího léta, ale také návratu do škol, kde na všechny zúčastněné čekají nové zážitky a zkušenosti. Podle astrologů bude tento měsíc pro většinu znamení symbolem nového začátku.


Lidé ve znamení Berana by měli září využít jako příležitost pro nové začátky. Je to pro ně ideální doba si určit své cíle, priority a sny, ke kterým chtějí dále směřovat. Lidé kolem nich jim k tomu dají ideální příležitost, neboť jim budou věnovat více péče než obvykle. Berani tak budou mít více času soustředit se sami na sebe.

Býci budou myslet na sebe, Blíženci by měli budovat vztahy

I Býci mohou využít září coby příležitost k novému startu. Případně mohou využít naklonění hvězd k tomu, aby vylepšili své stávající projekty. Lidé v jejich okolí z toho ale nemusí být už tolik nadšeni. Býci se totiž mohou natolik zapálit do svých projektů, že se mohou v září chovat tak trochu jako sobci.

Merkur, který v září zasáhne do znamení Blíženců, jim příliš dobře neposlouží. Kvůli jeho vlivu budou cítit neopodstatněné obavy, které jim budou bránit v osobním rozvoji i v zaměstnání. Místo práce by se tak měli lidé narození v tomto znamení zaměřit spíše na budování mezilidských vztahů. V tom jsou jim hvězdy nakloněny.

Rak na sobě bude pracovat, Lev se nesmí nechat odradit

Znamení Raka by taktéž mělo využít nového startu, které hvězdy v září mnohým znamením nabízejí. Je to ideální čas, jak vylepšit své pracovní schopnosti, oddat se osobnímu růstu či si najít nějaké nové domácí rutiny, které by Rakům přinesly potěšení. Pozor, září je také ideální termínem pro utrácení peněz!

Lvy čeká tento měsíc příležitost kariérně si polepšit, kterou by rozhodně neměli propásnout. Je možné, že všechno nepůjde úplně lehce. Proto by měli Lvi myslet také na svůj odpočinek, tedy věnovat se například partnerovi či sportu. Výsledky jejich snažení se totiž určitě dříve nebo později objeví.

Panny i Štíři budou mít pohodu, Váhy čekají nepříjemnosti

Lidé ve znamení Panny se mohou těšit na veskrze pohodové září. Jejich milostný i pracovní život bude v rovnováze, navíc je čekají nové příležitosti v obou těchto oblastech. Špatně se nebudou mít ani po finanční stránce, je to tedy pro ně ideální čas to pořádně roztočit.

Oproti tomu Váhy čeká náročnější měsíc. Z práce přijde mnoho úkolů, v rodině se zase budou otevírat staré spory. Přesto by neměly ztrácet hlavu. Pokud si vše promyslí a nebudou jednat zbrkle, nakonec ze všech obtížných situací vyjdou jako vítězové.

Štír se v září může těšit na pořádné odreagování. Čeká ho řada společenských akcí, posezení s rodinnou i přáteli. Kromě dobré nálady mohou hvězdy přinést nezadaným Štírům také nového partnera.

Střelci si budou užívat peněz, Kozorozi se ale pěkně zapotí

Měsíc září bude pro Střelce ve znamení peněz. Budou si je umět snáze vydělat, zvládnou je dobře investovat a dokáží je i krásně utratit. Vše je ale tak, jak má být. Peníze se zkrátka musí otáčet.

Kozoroh se může v následujících dnech setkat s pěknou řádkou konfliktů. Důležité ale je, aby se do nich nezamotával více, než je nezbytně nutné. A pokud k tomu dojde, měl by si zachovat patřičnou úctu a slušné vychování. Na ostatní tak udělá mnohem lepší dojem.

Vodnářům i Rybám se bude dařit

Září bude pro Vodnáře ve znamení pohody. Všechny problémy se jako mávnutím kouzelného proutku vyřeší, peněz bude dost a v lásce půjde vše také hladce. Lidé v tomto znamení by se měli na chvilku zastavit a užít si vše, co jim hvězdy právě v tento čas přináší.

Lidé ve znamení Ryb se mohou těšit na vyšší příjmy, než mívají obvykle. Dařit se jim bude v práci i v lásce. Ryby by tak měly využít zvláštního postavení hvězd a na všech aspektech svého života zapracovat, aby se jim i nadále dařilo stejně dobře, ne-li lépe.

Zdroj: Hindustan Times, Your Tango, Horoskopy

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články