Horoskop: Každé znamení má nějaký zlozvyk, který škodí zdraví. Ať už vašemu, nebo tomu cizímu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Kousani nehtu
Zdroj: Shutterstock

Na světě existuje nespočet zlozvyků. Mnoho z nich je pro lidské zdraví nebezpečných. Věděli jste ale, že má na vaše jednání vliv i to, v jakém jste se narodili znamení? Daní jedinci jsou pak k některým zlozvykům jednoduše náchylnější než jiní.

Jsou zlozvyky, kterých se zbavíte velmi snadno. S jinými ale bojujete roky a musíte se s nimi naučit žít. A také vaše okolí je musí přijmout. Někdy to ale není snadné. Ke kterým problémům jste náchylnější právě vy?

Kouření

Rak a Štír mají velkou pravděpodobnost, že v životě začnou kouřit. Pokud patříte mezi nekuřáky, dávejte si pozor, abyste vždy odmítli nabízenou cigaretu. I jedno nevinné potažení na párty ve vás totiž může vyvolat chuť, které se už do konce života nezbavíte. A všichni víme, jak cigarety škodí zdraví.

Noční nálety na ledničku

Jíst během noci je všeobecně považováno za nezdravé. Býk, Lev a Střelec o tom vědí své. Ačkoli se pokouší něco udělat se svým životním stylem, tento zlozvyk jim to neustále ztěžuje. Uprostřed noci se budí s hladem a nakonec obvykle skončí před lednicí.

Kousání nehtů

Beran a Panna mají největší tendenci ke kousání nehtů. A to nejen během nervozity. Kromě toho, že potom jejich ruce opravdu nevypadají reprezentativně, je to problém i po zdravotní stránce. Do úst totiž strkají neumyté ruce, za nehty se navíc nachází obrovské množství špíny a bakterií, varuje UCLA.

Křupání kloubů

Váhy, Kozoroh a Ryby dobře vědí, jak příjemné je se protáhnout, prokřupnout si ruce nebo nechat lupnout v zádech. To ale může být ve skutečnosti velmi nebezpečným zlozvykem. Můžete tím totiž oslabit kloubní vazivo.

Kanadské žertíky

Tento zlozvyk mají především Blíženci a Vodnáři. Říkáte si, čím je nebezpečný? Existuje řada případů, při kterých se kanadské žertíky vymkly z rukou a skončily vážnou nehodou. Nebo při kterých například nevinné vybafnutí způsobilo člověku infarkt. I v tomto případě je tak třeba si dávat pozor.

Zdroj: Ganesha Speaks, Times of India, Harvard Medical School, UCLA, Lidovky, YouTube, CDC

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články