Velký horoskop na rok 2024. Jaká překvapení čekají právě vás?

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Horoskop
Zdroj: Shutterstock

Každý chce v novém roce začít s něčím nanovo. Všichni očekáváme, že v některých ohledech bude letošní rok lepší než ten předchozí. Každému z nás ale přinese něco jiného a většinu z nás jistě něčím překvapí. Co podle horoskopu můžete čekat vy?

Beran

Beran je obecně velmi odhodlané znamení. Letos se pustíte do změn, ke kterým jste se chystali už dlouho. Díky své tvrdohlavosti nejspíš dojdete do cíle. Je ale třeba si uvědomit, že vás to také může hodně věcí stát.

Býk

V profesním životě se konečně dočkáte uznání a budete postupovat tak, jak si zasloužíte. Jenomže nic není úplně bez problémů. Více peněz a více uznání bude znamenat také více úsilí a tvrdé práce. Zvládnete to?

Blíženci

Podle horoskopu v roce 2024 Blížence čeká velké dobrodružství spojené pravděpodobně s cestováním. Je možné, že se vydáte na místa, která už dlouho chcete vidět. Možná ale také jen při obyčejné dovolené u moře poznáte někoho, kdo vám úplně změní život.

Rak

Uděláte velký krok ve svém milostném životě. Ten by měl vést k tomu, že budete později velmi šťastní. I když zpočátku se vám bude zdát, že to, co se děje, nemůže být pravda, postupem času tomu začnete věřit a budete rádi za novou cestu, která se před vámi otevřela.

Lev

Lev se konečně smíří se starými ranami. Kvůli některým věcem trpíme, právě lidé narození v tomto znamení jsou ale náchylní k tomu, aby se z těžkých situací dostávali dlouho. Letos se vám ale konečně podaří problémy překonat a všechno přijmout.

Panna

Panny by si letos měly dávat pozor na stresové situace. Horoskop předpovídá, že bude vaše duševní zdraví velmi slabé a jakákoli větší událost s vámi může pořádně zamávat. Snažte se proto zdravě jíst, dobře spát a trávit čas na čerstvém vzduchu. To vše vaše psychické zdraví může posílit.

Váhy

Váhám horoskop předpovídá velkou lásku. Pokud jste nezadaní, pravděpodobně najdete někoho, s kým se budete cítit velmi dobře. Zadaní jedinci si pak možná uvědomí, jak důležitý pro ně partner, se kterým jsou, skutečně je.

Štír

Štír v letošním roce pozná velké množství nových lidí. Někteří mu mohou přinést štěstí, objeví se ale také pár těch, kteří vám budou chtít ublížit. Bude pro vás velmi těžké poznat dobro od zla, dávejte si proto dobrý pozor, komu důvěřujete.

Střelec

Střelec by se měl v letošním roce věnovat především své rodině. I když to možná ještě nevidíte, podle horoskopu je vaše rodina v ohrožení a tak nějak se ze všech stran rozpadá. A bude právě na vás, abyste ji dali opět dohromady. Dokážete to?

Kozoroh

První polovina roku pro vás bude extrémně stresující. Všichni po vás budou něco chtít a možná budete padat vysílením ze všech povinností, co se na vás nahrnuly. Hvězdy ale slibují, že ve druhé půlce roku se všechno obrátí a vy budete sklízet zasloužené ovoce.

Vodnář

Horoskop pro Vodnáře hovoří o penězích a jejich hodnotě. Je možné, že velké množství financí ztratíte, nebo naopak získáte. V obou případech by vám to ale mělo pomoci uvědomit si, co je na světě důležité. Odhalíte problémy, o kterých jste možná ani netušili, že je máte.

Ryby

V letošním roce padne na vaši hlavu velká zodpovědnost. Pravděpodobně se stanete svědkem nějaké nehody, bezpráví nebo podvodu. A bude na vás, jak se získanými informacemi naložíte. Ve všech případech je totiž cesta správná, zároveň má ale svá úskalí.

Zdroj: Vogue, Harper’s Bazaar, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články