Čínský horoskop pro příští rok: Dřevěný drak vnese do vašeho života sebevědomí a kreativitu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Cinsky drak
Zdroj: Profimedia

Čínský nový rok se slaví o něco později než ten náš. Jeho příchod konkrétně připadá na 10. února 2024. Nadcházející rok patří znamení draka, a to konkrétně draka dřevěného. Co to podle horoskopu znamená?

Někdy se mu říká drak dřevěný, někdy také drak zelený. Právě s touto barvou je element dřeva v Číně spojen. Drak je považován za jedno z nejsilnějších zvířat horoskopu, které obecně přináší zemi blahobyt, bohatství a štěstí, píše Elle.

Nové začátky

Nový čínský rok by měl přinést především možnost nových začátků. Pokud se vám něco nedaří, právě teď nastává příležitost k tomu to změnit, začít s čistým štítem. Je k tomu ale třeba dodat si odvahu, něco starého ukončit a nového začít.

Samotní lidé narození v tomto znamení jsou považováni za sebevědomé a kreativní jedince, kteří se dokážou probojovat přes všechny překážky. Zároveň jsou ale také výbušní a netrpěliví, nikdy tak nevíte, co od nich čekat. A ve stejném duchu se ponese i nový rok.

Přinese vám nové možnosti se projevit, ukázat, co ve vás je, zároveň ale budete muset čelit mnoha nástrahám a dokázat, že na to máte. A to vše bude samozřejmě ovlivněno i tím, v jakém znamení jste se narodili vy sami.

Jak je to s ostatními?

Krysy by se měly postavit novým výzvám čelem, především co se týče kariéry. V rodině se raději do velkých změn nepouštějte. Hodně výzev v partnerském vztahu čeká také Buvola, který bude mít rok velmi náročný, s jeho koncem se ale dočká štěstí.

Tygr konečně najde možnost uplatnit svou odvahu, energičnost a zvídavost. Zajíc se může těšit na novou lásku nebo na upevnění té staré, měl by si ale dávat pozor na to, aby nesešel z dobré cesty.

Hadi doposud hledali sami sebe. V novém roce konečně přijdou na to, co v životě skutečně chtějí a začnou pracovat na zářné budoucnosti. Lidé ve znamení Koně by se měli soustředit především na svou kariéru. V rodinném životě už dosáhli všeho, čeho chtěli.

Pro Kozy bude nový rok problémovým, protože nemají rády změny, budou se ale mnohým muset přizpůsobit. Pokud to ale zvládnete, nakonec si zvyknete a budete za to ještě rádi. Opice se díky vlivu dřevěného draka cítí nezastavitelné, měly by si ale dát pozor na to, kam až své sebevědomí poženou.

Kohout má tendenci do všeho se plést. Tentokrát by ale měl zůstat nestranný a počkat, až se věci vyřeší. Jinak možná přijde o dva velmi důležité lidi.

Pes se nejspíš dočká nového přírůstku do rodiny, není ale jisté, zda z toho bude mít pocity pozitivní, či nikoli. Vepře pak čeká zkouška, při které bude muset odhalit, kdo je skutečně jeho přítelem, a kdo ho naopak pouze využívá.

Zdroj: Elle, Lifee, Luminosa

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články