Týdenní horoskop: Přelom měsíce přinese nečekané události. Je to pro vás dobrá zpráva?

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Stastny par
Zdroj: Shutterstock

V pondělí je poslední červencový den a prázdniny se tím pádem přehoupnou do druhé poloviny. Přelom měsíce znamená pro většinu znamení velká překvapení a nečekané události. Ne ve všech případech ale budou šťastné. Co říká horoskop o vašem týdnu?

Pro někoho bude tento týden příjemnější, pro někoho méně. Patříte ke šťastným znamením, kterým přechod z července do srpna přinese milé novinky, nebo se naopak budete vyrovnávat s problémy?

Beran

Beran už od pondělí tuší, že bude mít v tomto týdnu napilno. V práci má před sebou mnoho povinností, to ale ještě neví, co si na něj šéf přichystal. Bohužel nakonec nedojde ani na klidný víkend, plány s rodinou tak budou muset jít stranou.

Býk

Ani Býk se v tomto týdnu nezastaví. Možná si plánoval, že se bude věnovat něčemu, co už dlouho odkládá, teď se do toho ale připletly jiné povinnosti. Problém je, že ať už se rozhodne Býk pro kteroukoli cestu, něco tím nejspíš ztratí.

Blíženci

Blíženci si v pondělí ještě mohou odpočinout, od nového měsíce je ale čeká náročný denní režim. A nejde až tak o práci jako spíš o to, že je konečně potřeba něco udělat s jejich životním stylem. Už na konci týdne ale přijde překvapení z toho, jak se vlastně všechna ta snaha vyplácí.

Rak

Raka čekají příjemné novinky. Partner pro něj má milé překvapení, díky kterému hned zapomene na všechny problémy. Tahle informace se musí oslavit s rodinou, nějaké pracovní starosti tak jdou teď jednoduše stranou.

Lev

Lev je zvyklý, že je středem pozornosti a všichni ho obdivují. Teď se ale objeví někdo, kdo ho bere jako sobě rovného. A to je pro Lva velmi nečekaná situace, se kterou se musí vyrovnat. Daného člověka bude buď nenávidět, nebo si ho pro jeho odvahu naopak zamiluje.

Panna

V rodině došlo k nepříjemné události. Panna v tomto týdnu zažije velkou bolest, se kterou se bude nejspíš smiřovat ještě dlouho. A to, že v práci to není v současné době zrovna nejlehčí, na situaci nijak nepřidá.

Váhy

Lidé narození ve znamení Vah se obávali náročného týdne. K jejich překvapení budou mít ale více volného času, než čekali. Možná je vhodné ho využít k projektům, které už nějaký ten čas zanedbávají.

Štír

Štír překvapení nemá rád. Proto nese těžce i dobré novinky, pokud mu úplně naruší jeho plány. V tomto týdnu bude muset hodně improvizovat, a bude proto velmi nervózní. Nakonec si ale uvědomí, že je vlastně všechno tak, jak má být.

Střelec

Střelec potká někoho, koho neviděl už dlouhé roky. A z tohoto nečekaného seznámení nakonec vznikne situace, která může být velmi nepříjemná. Začnou se totiž na povrch vynořovat rány z minulosti.

Kozoroh

Kozoroh chystá pro svou rodinu velké překvapení. Už dlouho přemýšlí o tom, že je třeba něco změnit, aby se doma zase situace napravila. Místo toho ale bude překvapen on sám. A to tím nejpříjemnějším možným způsobem.

Vodnář

Vodnář dostane v práci nečekanou nabídku, kterou nebude moci odmítnout. Změní mu život od základů. V některých ohledech ale bohužel také o spoustu věcí přijde.

Ryby

Rybám se nedaří nic, na co sáhnou. Lidé narození v tomto znamení budou mít náročný týden, při kterém si sáhnou až na úplné dno. A samotné je překvapí, jak těžko některé situace nesou. Horoskop radí obrátit se se žádostí o radu na blízké přátele.

Zdroj: Stylecaster, Hindustan Times, Times of India

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články