Víkendový horoskop lásky: Komu hvězdy přejí a koho čeká jen zklamání?

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
rande
Zdroj: Shutterstock

Láska je všude okolo, vám se ale stále vyhýbá? Možná je právě teď ten správný čas dát tomu šanci. Podle hvězd je první srpnový víkend v milostném životě velmi významným obdobím, a může se tak stát, že konečně najdete toho pravého.

Někdy je pro nalezení partnera třeba udělat víc než se jen snažit. Samozřejmě se občas ve vašem životě může objevit někdo, koho vám hvězdy seslaly přímo z nebe, na druhou stranu ale existují také seznamky, kde v lásku na první pohled asi věří málokdo.

A i když se vám třeba může zdát, že na internetu se láska najít nedá, není to pravda. Pokud si s někým už nějaký ten čas píšete, naplánujte si s ním schůzku na tento víkend. Pokud je ten pravý, rozhodně se to ukáže a vy budete vědět, na čem jste.

Rak konečně zjistí, komu věřit

Rak je obecně velmi důvěřivý člověk, mnohokrát se ale už spálil. Občas proto přemýšlí, zda lidem má dále důvěřovat. A k těm, které v životě neviděl osobně, si chová odstup. Bude člověk ze seznamky opravdu takový, jak se tváří? Bude vtipný i v reálném světě?

A především: bude to vůbec skutečně on, nebo jste jenom cílem hloupého vtipu? To všechno Raci zjistí, jakmile se se svým vyvoleným poprvé setkají naživo. Hvězdy vám přejí a zdá se, že tohle rande bude nezapomenutelné. Před druhým už se rozhodně nervozitou klepat nebudete.

Býk musí zahodit své slabé sebevědomí

Lidé ve znamení Býka se narodili s vysokým sebevědomím, ovšem co se týče milostného života, v tomto případě se projevují zcela opačně. O co více si věří v práci, ve sportu a v mnoha dalších záležitostech, o to méně potom projevují sebevědomí ve vztazích.

Proto si před prvním rande možná říkají, že zapůsobí na člověka hloupě, udělají nějakou chybu nebo budou zklamáním. Je ale na čase, aby o víkendu vaše sebevědomí opět stouplo. Zjistíte, že člověk, který se s vámi sejde, vás vidí jak o dokonalého jedince, který vám vaše ego rychle dokáže nechat narůst.

Kozoroha skvělé rande nečeká

Bohužel pro Kozorohy hvězdy dobré zprávy nemají. Možná se na rande, které vás o víkendu čeká, těšíte už dlouho, pravděpodobně ale bude zklamáním. Zjistíte, že si s vším partnerem vůbec nesedíte, a to pouze v tom lepším případě.

V tom horším se o něm možná dozvíte, že vám už delší dobu lhal, že o vás ve skutečnosti nestojí, má někoho jiného nebo šlo pouze o hloupý vtip. Podle všeho tak pro vás není na randění úplně vhodný čas, nebojte ale, nejspíš brzy potkáte někoho, kdo je vám souzený.

Zdroj: Astrology, Astrosage, Tarot

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články