Velký říjnový horoskop lásky: Koho čeká nový vztah a kdo přijde o všechno?

od Šárka Cvrkalová
3 minuty čtení
zamilovany par
Zdroj: Shutterstock

Říjen bude pro někoho měsícem, kdy se po dlouhé době zamiluje. Pro jiného ale může být naopak obdobím, kdy o svou dlouholetou lásku přijde. Hvězdy si pro následující kalendářní měsíc připravily velké zvraty.

Ve velké části října dominuje znamení Vah. Ty jsou známé svým rozhodováním, které není lehké, vždy totiž nechávají jednu stranu nespokojenou.

I v případě lásky někteří lidé poznají, že dělat velká životní rozhodnutí je ještě složitější, než by si člověk myslel.

Ke konci měsíce pak vládne Panna, znamení citlivé, milé a empatické. To může pro někoho znamenat novou lásku a čerstvou zamilovanost, může ale přinést i bolest z nečekaného rozchodu. Jak se milostný život změní během října právě vám?

Kozoroh dá přednost práci

Pro Kozoroha byla vždy práce důležitá, snažil se ji ale skloubit i se vztahem. Teď si uvědomil, jak náročné to je. V říjnu dojde k rozhodnutí, že se chce soustředit více na kariéru a nějaký vztah řešit až později. Svých kroků ale možná bude později litovat.

Býk zaváhá, pak zalituje

Býk už nějaký ten čas pociťuje velmi silnou náklonnost k někomu, koho se bojí oslovit.

Právě říjen je ale obdobím, kdy by měl přestat váhat. Pokud totiž v prvních dnech tohoto měsíce neprojeví své pocity, zjistí, že už je pozdě.

Panna pocítí pravou lásku

Panny jsou velmi citlivé osoby, které se občas ve svých vlastních pocitech nevyznají. Už několikrát měli lidé tohoto znamení pocit, že se zamilovali, žili s partnery, fungovali ve vztahu. V říjnu je ale čeká něco, co si nedovedou vysvětlit.

Ačkoli by řekli, že zamilovaní byli už mnohokrát, nějakým způsobem tentokrát cítí, že je pocit intenzivnější a že jde o něco opravdu velkého.

Blíženci se nešťastně zamilují

Říjen bude ve znamení lásky i pro Blížence. Ti se sice zamilují do někoho, kdo jejich lásku opětuje, problém je ale ve vzdálenosti.

Hvězdy předpovídají, že toto znamení čeká láska k někomu vzdálenému, s kým mu jednoduše není souzeno být.

Váhy na lásku zanevřou

Lidé narozeni ve znamení Vah dovedou na základě jedné události změnit svůj pohled na život od základů.

V říjnu je možná čeká velmi komplikovaný a těžký rozchod, po kterém na lásku na dlouhý čas zanevřou.

Pokud tak mají zlomené srdce, raději se jim ho nesnažte vyléčit tím, že jim dohodíte někoho nového…

Ryby jako pořádný úlovek

Donedávna si Ryb nikdo nevšímal. Spíše nenápadní lidé se ale v říjnu setkají s pracovním úspěchem. A hned se stanou pro některé jedince někým, kdo by pro ně byl pořádným úlovkem.

Jako úspěšné Ryby najednou přitáhnou pozornost mnohých, musí ale samy poznat, zda jde v některém z případů o opravdovou lásku.

Štír se konečně posune dál

Štír má ve svém životě partnera, už dlouho ale uvažuje o změně. Možná se chce přestěhovat, možná má v hlavě myšlenku na svatbu, ale bojí se ji vyslovit nahlas.

Právě teď je ten nejlepší čas se posunout dál. Pokud se ve vztahu nic nezmění, Štír bude mít pocit, že se zasekl na jednom místě.

Lev se bude muset rozhodnout

Lvi jsou sebejisté osobnosti milující pozornost. Proto jim dělá dobře, že se jim dvoří hned několik partnerů.

Brzy jim ale dojde, že pokud chtějí s některým z nich něco skutečně mít, musí se těch ostatních zbavit. Říjen pro ně bude náročným obdobím rozhodování.

Střelec už pomýšlí na rodinu

Střelec se v říjnu konečně odhodlá promluvit se svým partnerem o rodině. Už dlouho o ní přemýšlí. Výsledky se ale mohou podle hvězd výrazně lišit.

V jednom z případů přijde nadšení a posun ve vztahu, na druhou stranu ale může vše skončit také strachem ze zodpovědnosti a rozchodem.

Vodnáře čeká nová láska

Vodnáři se o lásku příliš nezajímají. Netouží po novém vztahu, ani se mu ale nebrání. Vše nechávají plynout, nesnaží se najít si někoho na seznamce nebo uhánět člověka, který o ně nestojí.

Dobře vědí, že jejich čas přijde. A právě říjen je měsícem, kdy se potvrdí, že kdo si počká, dočká se v životě velkých věcí.

Rak si uvědomí, že chce něco víc

Raci možná žijí ve zdánlivě spokojeném vztahu, v říjnu se jim ale hned několikrát naskytne příležitost položit si otázku, zda je to opravdu to, co chtějí.

Jejich partner je možná příliš svazuje, nebo se naopak vázat nechce. Nějakým způsobem Rak ví, že chce něco jiného.

Beran přijde o všechno

Berani jsou cílevědomé, tvrdohlavé a někdy trochu ješitné znamení. Právě tyto vlastnosti sice jejich partneři od začátku tolerovali, jenomže po několika letech už začínají mít vztahu s někým takovým dost.

To, co bylo kdysi nové, pozitivní a milé, se vytratilo. A jelikož zůstala pouze negativa, která na Beranovi jeho partner vidí, je jen jedna možnost, jak to může skončit.

Zdroj: Style caster, Refinery29, CN traveler

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články