Tarotoskop: Panna si vytáhla Smrt, ale nesmí se nechat zastrašit, Blížencům karty zaručí zisk

od Šárka Cvrkalová
3 minuty čtení
tarotove karty
Zdroj: Shutterstock

Někdo se řídí běžným horoskopem a věří hvězdám. Stále více lidí ale dává přednost tomu, co říkají karty. Ty tarotové i v tomto týdnu připravily pro každé znamení krátkou předpověď toho, na co se připravit. Co čeká právě vás?

Každému znamení byla na tento týden přidělena jedna karta. Ta vám může prozradit, co vás čeká a nemine. Zároveň ale také třekne, na co se připravit. Mnoho věcí, které se vám stanou, můžete ovlivnit, pokud budete vědět, že mají přijít. Čtěte proto následující horoskop poctivě.

Beran – Kolo štěstí

Kolo štěstí vám tento týden připomene, že život je plný vzestupů a pádů.

Nespoléhejte tak na to, že pokud se vám jeden den daří, znamená to, že budete mít šťastný týden.

Platí to ale oboustranně. I v případě, že se vám do středy dějí jenom špatné věci, nemusí to nutně znamenat, že se váš týden neobrátí ve šťastný.

Býk – Eso mečů

Už dlouho čekáte na znamení, že je ten správný čas. V hlavě máte nápad, který chcete realizovat už několik měsíců, možná i let. A teď je ta pravá chvíle se do velkého projektu pustit.

Pokud s tím nebudete otálet, nakonec vám vaše strategické vyčkávání na vhodnou chvíli přinese velkou úrodu.

Blíženci – Kouzelník

Tento týden je ideální čas na využití vašeho potenciálu. Jste v něčem dobří, tak se to nebojte ukázat.

Sice je to risk a vy si uvědomujete, že máte pracovně i osobně hodně co ztratit, jenomže jak se někdy říká, risk je zisk. A v tomto případě vám karty zaručují zisk opravdu vysoký.

Rak – Královna šálků

Už vás nebaví mlčet. Víte toho až příliš a všechno si necháváte pro sebe. Ostatním sice pomáhá, že se vám svěřují a dělají z vás vrbu, jak to ale působí na vaše psychické zdraví?

Potřebujete se také někomu vypovídat. Musíte ale dobře zvážit, jak se všemi těmi informacemi skutečně naložíte.

Lev – Trojice hůlek

Lve, je na čase začít s něčím novým. Dokončili jste projekt, kterému jste se dlouho věnovali. A ačkoli to bylo to, po čem jste toužili, jste teď zklamaní, že je konec.

Ve skutečnosti je to ale jen příležitost najít si nový cíl. Dokázat, že když jste dokončili jednu věc, dovedete dotáhnout do konce jakýkoli projekt.

Panna – Smrt

Nenechte se zastrašit touto kartou. Jde o jednu z nejméně pochopených v celém tarotu. Smrt vám neukazuje nic špatného, naopak vám dává naději. Jde o přetransformování vašich myšlenek.

Fyzické smrti se tak nebojte. Možná je ale třeba ve vašem životě něco změnit a začít v některých ohledech od začátku.

Váhy – Trojka disků

Tato karta vám ukazuje, že jste na špatné cestě. Pokud právě na něčem pracujete, měli byste toho nechat. A to i v případě, že se vám daří.

Podle výkladu karet totiž k cíli nikdy nedojdete. Je zapotřebí najít jinou cestu, i když třeba složitější a nebezpečnější. Bez překážek to zkrátka nepůjde.

Štír – Osmička šálků

V tomto týdnu u vás dojde k něčemu velmi bolestivému. Budete se potýkat psychicky s velmi těžkými okamžiky.

Možná půjde o smrt v rodině, možná se jen budete muset vzdát vztahu s někým, na kom vám moc záleží.

Nedá se s tím ale podle všeho dělat nic jiného než se na to připravit.

Kozoroh – Pětka mečů

Pětka mečů signalizuje konflikt. Ve vašem životě možná dojde k bodu, ve kterém se musíte rozhodnout mezi dvěma situacemi.

Volba nebude snadná a v obou případech můžete hodně získat. Otázkou ale není, kde získáte víc. Lepší je ptát se, kde méně ztratíte.

Střelec – Pětka disků

Tento týden si užívejte života. Dlouhé měsíce jste vkládali své úsilí do práce, do rodiny, do emocí blízkých.

Teď je ale načase zaměřit se jenom sám na sebe. Každý někdy potřebuje vypnout, neřešit svět a jenom si od všeho psychicky odpočinout.

Vodnář – Trojka mečů

Trojka mečů značí zradu. Dejte si pozor na to, komu věříte, protože vám očividně může kdokoli z vašeho okolí bodnout dýku do zad.

Může to být přítel, rodinný příslušník nebo někdo, kdo se tvářil zcela nenápadně. Pokud budete obezřetní, dá se neštěstí vyhnout.

Ryby – Rytíř hůlek

Řiďte se plánem, který jste si sestavili. Zapomeňte na improvizaci, nenechte se svést z cesty.

Možná vám bude mnoho okolností napovídat, že to, čemu jste ještě před nedávnem věřili, je nesprávné. Pravdou je ale opak. Důvěřujte dlouhodobému zkoumání a nedávejte na první dojem.

Zdroj: Stylecaster, Glamour, Hindustan Times

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články