Podzimní horoskop: Znamení, která o víkendu nepotkají zrovna příjemné věci

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Čeká nás první podzimní víkend. A to kromě změn počasí znamená pro někoho také změny v životě. Hvězdy tentokrát třem konkrétním znamením nadělily překvapení, díky kterému se začátek nového ročního období může změnit v pořádné utrpení.


Podle zahraničního webu Shondaland patří především Váhy, Berani a Lvi k milovníkům podzimu. Venku už není takové horko, zároveň ale ještě nenastala nepříjemná zima. Jenomže tentokrát právě jedinci narození v těchto znameních nepocítí příchod podzimu pozitivně.

První víkend přinese depresivní deštivé počasí a silné mlhy, které uvidí tito lidé nejen za oknem, ale také ve svém nitru. A je možné, že se z problémů budou dostávat nějaký ten týden. Co vás tento víkend čeká a nemine?

Zhrzená láska

Berany tento víkend spojují hvězdy s bolestí a utrpením v oblasti milostného života. Je možné, že se nemusí jednat o jejich vlastní. Horoskop říká, že Beran se bude potýkat s rozchodem, problémy ve vztahu nebo bude nějakým způsobem zapleten do milostných vztahů někoho dalšího.

Možná se stane tím, kdo někomu rozvrátí manželství. Možná jen pocítí lásku k někomu zadanému. Ať je to jakkoli, Berani budou na své pocity myslet ještě dlouho a potrvá jim, než bolest překonají.

Zrada

Váhy své kroky vždy velmi dobře zvažují. I tak se ale někdy musí postavit na stranu jednoho člověka s tím, že tomu druhému ublíží. A nikdy to pro ně není příjemný pocit. Tento víkend je ale čeká něco daleko horšího. Pocítí pravděpodobně ze své strany velkou zradu vůči svým přátelům.

Ať už bude situace jakákoli, Váhy se budou muset vyrovnat s tím, že někomu ublížily. A i když v hloubi duše vědí, že to nebyla jejich vina, že se zkrátka nějak rozhodnout musely, bude to pro ně náročnější než kdy dřív.

Neúspěch

Sebejistý a arogantní Lev se bojí jen jediné věci: neúspěchu. A právě ten mu první podzimní víkend přinese. Lvovi se nebude dařit vůbec nic. V práci zavládne v jeho krocích chaos, přátelům přestanou jeho vtipy připadat vtipné, rodina neprojeví žádnou hrdost nad novinkami, které jim sdělí.

Naštěstí pro Lva hvězdy těmto lidem nedělily také velkou odolnost a rychlé odbourávání stresu. Za pár dní tak tak Lev bude opět plný své pozitivní energie. To ale neznamená, že si tento víkend užije naplno.

Zdroj: Vogue, Ganesha speaks, Shondaland 

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články