Numerologové odhalili význam speciálních andělských čísel. Řekli také, jak vás ovlivňují už od narození

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
numerologie
Zdroj: Shutterstock

Celá řada lidí má své šťastné nebo nešťastné číslo, jen málokdo ale věří tomu, že skutečně některá čísla mohou něco znamenat. Pokud se ale mluví o numerologii, která čísla zkoumá, lidé si mnohdy uvědomí, že pro ně některé symboly mohou být důležitější než jiné.

Podobně jako znamení, ve kterém jsme se narodili, určuje naše vlastnosti a horoskop nám říká, co nás čeká a nemine, pokud se někdo narodil v některém z magických dat, s velkou pravděpodobností to o něm a o jeho životě leccos vypovídá. Těchto magických dní je přitom podle numerologů celá řada.

Lidé si někdy vybírají důležité dny ve svém životě podle data, která dobře vypadají nebo která jim přinesou štěstí. Například svatby bývají velmi často podle wellandgood.com plánovány na dny, jejichž datum má v dni i měsíci podobné číslice. Například 7. 7., 8. 8., nebo 11. 12. či 12. 11. Co ale říkají tato čísla o lidech, kteří se v tomto datu narodili?

1. 1. je symbolem nových začátků

Dvě jedničky jsou nejen prvním číslem v pořadí, ale 1. leden je také dnem, kdy začíná nový rok. Není se tedy čemu divit, že právě toto datum symbolizuje nové začátky. Lidé, kteří se narodili v tento den, by měli na své narozeniny vždy využít energii a začít s něčím novým. „Jde o možnost nespočtu nových začátků,“ popisuje datum numeroložka Jasmine Wolfe.

 11. 1. má ještě vyšší potenciál

Jednička s sebou přináší nové možnosti a pokud jsou v datu místo dvou hned tři, znamená to v podstatě skoro nekonečnou řadu nových možností. „Můžeme očekávat, že nás potká nějaká důležitá životní lekce, která nám ukáže, jak začít znovu a lépe,“ říká odbornice. Lidé narození v tento den mají podle jejích slov každý rok novou příležitost něco se svým životem udělat.

2. 2. symbolizuje setkání dvou osob

Číslo dvě symbolizuje podle numerologie setkání s jinou osobou. Datum 2. 2. tedy znamená, že potkáte někoho, kdo zároveň už dlouho toužil potkat vás. Lidé narozeni v tento den mají obvykle v životě tendenci vytvořit si velmi pevný vztah, který jim vydrží až do konce života a ve kterém budou šťastní. Především tito šťastlivci vědí, co je skutečná láska.

22. 2. z vás udělá dobrého člověka a vůdce

Několik dvojek v řadě je symbolem silné komunity, která se chce věnovat především dobročinným akcím, pomáhat lidem a konat ve světě dobro. Lidé, kteří se narodili v tento den, mají obvykle tendence stát v čele nějakých dobročinných organizací a nadací a vést velké skupiny lidí tím správným směrem.

5. 5. je den velké změny

Číslo 5 podle Wolfe znamená velký otřes, ale zároveň i osvobození a dobrodružství. Může naznačovat, že se člověk narodil do špatné společnosti, jako mladý byl vychováván k něčemu, co si nepřál, v dospělosti se ale konečně osvobodil. Začal žít zcela jinak, ale zato podle svých představ, a konečně docílil toho, že je šťastný tak, jak chce on sám, nikoli tak, jak chtějí ostatní.

7. 7. je šťastné číslo, které vyžaduje trpělivost a soustředění

Mnoho lidí považuje sedmičku za šťastné číslo. A podle odborníků na numerologii skutečně šťastná je. Chce to ale hodně soustředění, trpělivosti a klidu. Pokud se v tomto datu narodil někdo, kdo umí se svým životem nakládat, štěstěna mu bude nakloněna. Pokud jste ale člověk, který chce všechno hned a neumí si na štěstí počkat, bohužel od vás bude jenom utíkat.

Zdroj: wellandgood.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články