Horoskop: Znamení, kterým je předurčena vysněná kariéra už od dětství

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
prace s notebookem venku
Zdroj: Shutterstock

Každý z nás v dětství sní o tom, že se stane princeznou nebo rytířem. Tato pohádková povolání se mění zhruba s nástupem do školy, kdy začneme poznávat, co nás baví a čím bychom skutečně jednou mohli být. Mnoho dětí si ale vysní práci, na kterou nikdy nedosáhne.


Je hezké vidět se už v deseti letech s právnickým titulem, se skvělými sportovními výsledky v profesionální kariéře nebo někde ve velké kanceláři na vysoké pozici. Jenom málokomu se ale jeho sny splní a skutečně bude nakonec dělat to, co ho baví a co si přeje už od dětství.

Podle horoskopu mají svou práci snů zaručenou pouze tři znamení. A i když pro někoho je možná jejich sen něčím, co se zdá k smíchu a co se nikdy nemůže splnit, tito lidé nakonec překvapí nejen své okolí, ale také sami sebe. To, o čem už v první třídě hlásali, že budou dělat, se jednou skutečně stane náplní jejich práce.

Býk má silné ambice

Býci jsou ambiciózní lidé, kteří si jdou tvrdě za svým, touží po skvělých výsledcích a chtějí se zlepšovat a zlepšovat. Už v mládí mají vidinu toho, že se jednou dostanou na vrchol, že budou ředitelem nějaké velké firmy nebo uznávaným podnikatelem.

Na rozdíl od řady jiných, kteří si přejí něco podobného, Býci vědí, že začínat se musí od nuly. Jsou ochotni pracovat na nižších pozicích a ukazovat svůj postup k lepšímu. Právě proto uspějí, zatímco jiní se na nízkých pozicích plácají i roky znechuceni tím, že nemohou hned od čela.

Váhy jdou svědomitě za tím, co je baví

Váhy nikdy neřešily peníze. Jsou lidmi, kterým stačí málo. Chtějí se uživit, postarat se o rodinu, ale nepotřebují žít v přehnaném luxusu, nepotřebují mít možnost dovolit si koupit úplně všechno na světě. Mnohem důležitější než finanční ohodnocení pro ně je u zaměstnání to, zda je baví.

Už od dětství mají nějaké záliby a těch se drží. Jejich vysněnou prací je jednoduše něco, co bude s jejich zájmem souviset. A jelikož je jejich touha silná a díky tomu jsou i v tom, co dělají, velmi dobří, dosáhnou tito lidé na svůj sen velmi rychle. Po zbytek života pak budou žít spokojeně a dělat to, co je baví.

Kozoroh nemíří příliš vysoko

Kozorohové nemají žádné vysoké cíle. Nechtějí žít v luxusu, proslavit se, ani být uznávanými. Jejich vysněnou prací bývají často i pozice, které by málokoho lákaly. Proto pro ně obvykle není problém dostat se přesně tam, kam chtějí. Řada lidí jim nerozumí, ale oni jsou spokojeni.

Ačkoli třeba mají Kozorohové často na víc, jim vyhovuje nenápadná práce, po které se vrátí za svou rodinou a zbyde jim ještě nějaká energie na to, aby s dětmi zajeli o víkendu na výlet. To je pro ně to nejdůležitější a nepotřebují k tomu udělat karéru, ve které si vydělají miliony.

Zdroj: Stylecaster, YourTango, Women working

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články