Horoskop: Znamení, která vás nenechají chvíli v klidu. Slovo odpočinek nemají ve slovníku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ranni vstavani
Zdroj: Shutterstock

Někdo si ráno rád přispí, po obědě si dá v klidu kávičku a po práci hodinku odpočívá tím, že jen leží a nic nedělá. Jenomže pak jsou tu znamení přesně opačná. Lidé, kteří nedovedou odpočívat, a navíc chtějí i po vás, abyste neustále něco dělali. A to je jistě něco velmi otravného…

Neunavitelní lidé, kteří jsou přehnaně akční a potřebují zapojit do práce i všechny kolem sebe, jsou pro někoho noční můrou. Jenomže přesto s nimi musíme vycházet, často jsou dokonce našimi partnery. Bránit se jim příliš nedá, můžeme vás ale minimálně varovat před tím, o koho se jedná.

Pokud trávíte hodně času se Lvy, Berany a Váhami, naplno si odpočinete jenom ve chvíli, kdy nejsou doma. V opačném případě totiž neustále zkouší přenést svou energii na vás. A i když se jim to nedaří, je to dostatečně otravné na to, abyste si neodpočinuli.

Aktivní odpočinek

Beran je člověk, který ke svému fungování potřebuje takzvaný aktivní odpočinek. To znamená, že když přijde z práce, rád si jde ještě zaběhat, zaplavat nebo zajde do fitka. Tito lidé tvrdí, že si u fyzické námahy skvěle odpočinou. A to by nebyl problém.

Jenomže pokud žijete s Beranem, budete muset denně slýchat přemlouvání. Lidé narozeni v tomto znamení mají pocit, že každý by měl dělat tolik aktivit jako oni. A pokud je po náročném dni v práci nebudete následovat do posilovny, večer se dozvíte, že jste líní a celý život vlastně nic neděláte.

Doma jen na noc

I Lev je znamení akční, takové, které neustále potřebuje něco podnikat. A bude se vás snažit přesvědčit, abyste místo odpočinku vyrazili někam ven. Problém je, že pokud se vám se nechce, je Lev ochotný odejít i sám a vrátit se pozdě v noci.

Tito lidé se domu chodí jedině vyspat. A když je začnete podezírat, že tráví čas s někým jiným, je to podle nich vaše chyba, protože máte kdykoli možnost s nimi vyrazit ven. Lvi nechápou, že byste si přáli, aby zůstali s vámi doma, přitulili se a jeden den se na svou akční povahu vykašlali.

Nevydrží jen tak ležet

Váhy se pokouší vyjít vám vstříc. Když chcete odpočívat a požádáte je, zda se přitulí, nakonec si k vám přilehnou do postele. Nejprve ale budou půl hodiny hlasitě vzdychat a dávat vám najevo, že je nebaví jenom tak ležet, pak se pokusí tento odpočinek alespoň trochu oživit.

Pustí televizi, začnou si hrát s telefonem, když jim to vyčtete, začnou být nevrlí, protože je nebaví vaše věčné nicnedělání. Váhy mají pocit, že se vám věnují dostatečně, pokud vedle vás leží, nerozumí ale tomu, že chcete jen klid v jejich objetí a dlouhý bezstarostný odpočinek.

Zdroj: Best of life online, Times of India, Pinkvilla

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články