Horoskop: Znamení, která vám budou dělat problémy v práci i doma

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
muz zena hadka
Zdroj: Shutterstock

Přestože se řada lidí považuje za cílevědomé a spolehlivé, najdou se jedinci (a není jich málo), kteří sice nemají problém dát si cíle, přijmout závazky a mít velké plány, když ale dojde na realizaci, jejich nadšení se pomalu vytrácí, a pokud něco nedodělají, hlavu si s tím rozhodně nelámou. Tak se zadaří někdy příště!

Tyto osobnosti mohou vyvolat hodně problémů v práci a ani soužití s takovými lidmi nemusí být příjemné. Neustále někoho motivovat, aby dodělal něco, co je pro jiného samozřejmostí, může být stresující.

Panna (24. srpna – 23. září)

Panna ví, že dosažení cílů vyžaduje hodně času a energie, a proto si dává se vším na čas. To může být pro ostatní hodně stresující. Lidé ve znamení Panny nemají problém své plány na čas dát k ledu, když usoudí, že už se jim věnují moc dlouho, a řeknou si, že se k nim vrátí někdy později.

To se ale často nestane vůbec a pro partnerský vztah to může představovat celoživotní zdroj sporů. Obzvláště pokud jsou Panny v soužití se znamením, které naopak vyžaduje přesný opak a důslednost a vytrvalost jsou pro něj prioritami života. To jsou například lidé narození ve znamení Kozoroha, Býka, Štíra nebo Lva.

O Pannách nelze říct, že vše dělají napůl. Občas se jim povede něco dokončit, ale od ostatních to vyžaduje velkou toleranci nebo aktivní motivační povzbuzování, které Panny potřebují.

Na druhou stranu je nutné dodat, že člověk narozený ve znamení Panny je perfekcionista. Vše, co dělá, nebo má v plánu dělat, promyslí do posledního detailu.

Dokonalost je prostě základem všeho. Možná proto nedělá dlouhodobé plány, ale spíše si pohrává s jednotlivými detaily, aniž by pro bylo důležité, jestli vůbec někdy bude hotovo.

Váhy (24. září – 23. října)

Váhy mají touhu dosáhnout svých cílů, ale nemají takovou výdrž jako jiná znamení zvěrokruhu. Lidé narození v tomto znamení se umí nadchnout pro každý plán.

Dají si i práci, aby si naplánovali vše podle časového harmonogramu, neváhají si udělat barevná schémata a samotné plánování si naplno užívají. Bohužel většinu elánu vydají právě na přípravu, a když dojde na realizaci, nevědí kudy kam.

Pokud vedle sebe nemají člověka, který má elánu za dva a dokáže je postrkovat dopředu nebo alespoň táhnout za sebou, většina plánů zůstane navždy ve fázi příprav.

Ani v práci to s lidmi ve znamení Vah není úplně snadné. Potřebují mít vedle sebe někoho, kdo jejich chybějící výdrž nahradí motivací k odpovědnosti.

Pro Váhy je tak nejlepší volbou mít v životě vedle sebe silné lidi, kterým budou důvěřovat a kteří je zvládnou nasměrovat a neustále motivovat.

Ryby (20. února – 20. března)

I když Ryby mají určitě mentální sílu dotáhnout své cíle až do konce, není to u nich pravidlem. Lidé ve znamení Ryb dokážou zatnout zuby a i přes velké obtíže dosáhnout cíle, ale pouze v případě, že jde opravdu do tuhého a některá z jejich životních hodnot by mohla být v ohrožení.

V ostatních případech, když nejde o život nebo o něco, na čem jim opravdu hodně záleží, nechají jednoduše plán plavat. Kdo Ryby nezná, musí občas nabít dojmu, že si snad nepříjemnosti způsobují vědomě.

Ve skutečnosti se Ryby bojí selhání a neúspěchu. S neúspěchem přichází spousta pochybností o sobě samém a nutnost přiznat si, že selhání je součástí života. Proto jako snadnější a schůdnější cestu volí to, že si řeknou, že právě tento cíl pro ně není důležitý a obejdou se i bez něj.

Zdroj: Yourtango, Lifestyleasia

Autor: Lída Kropáčková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články