Horoskop: Znamení, která provází celý život jedno děsivé tajemství

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
zena horoskop
Zdroj: Shutterstock

Některá znamení chovají tajemství, která by nikdy neměla vyplout na povrch. Kdo by se taky chtěl přátelit s bezcitným manipulátorem nebo s někým, kdo vás bez problému odstřihne od svého života?

Býci dosáhnou svého za každou cenu

Býci mají stinnou stránku, o které nikdy otevřeně nemluví. Když něco chtějí, tak toho taky dosáhnou. Pokud se dotyčný nechová podle jejich představ, dokážou ho šikovnou manipulací a psychickým nátlakem tak vyždímat, že mu nezbývá nic jiného než poslouchat a podřídit.

Nejenže jsou Býci mistrnými manipulátory, oni jsou na to dokonce pyšní. Jsou si dobře vědomi své převahy nad ostatními, a to jim přináší pocit uspokojení.

Býkova sebedůvěra nezaváhá ani v otázkách vzhledu. Považují se za ty nejhezčí lidi. Že by královna z pohádky o Sněhurce byla ve znamení Býka?

Raci opovrhují svými přáteli

Raci s velkou pravděpodobností nemají rádi ani jednoho ze svých přátel. Ve většině případů udržují přátelství kvůli osobnímu prospěchu, nebo proto, že mají pocit, že je správné a společensky žádané, aby měli přátele.

O některých kamarádech si myslí jen to nejhorší, ale vztah s nimi jim přináší jakési zvrácené uspokojení. S jinými zůstávají v kontaktu jednoduše proto, že potřebují neustálou podporu lidí v jejich okolí.

Váhy si hrají s ostatními jako s loutkami

Býci jsou sice skvělými manipulátory, ale Váhy jsou ještě o stupeň lepší. Jsou bezcitnými intrikáři a dokážou přemluvit kohokoli k čemukoli, aniž by měli sebemenší výčitky. Na svoje hrátky jsou tak pyšné, že by se svým mistrovstvím nejraději veřejně pochlubily.

Váhy mají tendenci pouze jednat, zatímco se neobtěžují naslouchat druhým. Když se snaží druhé pochopit, je to proto, že ve skutečnosti snaží přijít na způsob, jak je přimět, aby se chovali podle jejich představ. A propůjčení sluchu se jim osvědčuje jako užitečný nástroj.

Pomsta Kozorohů bývá krutá

Poštvat Kozoroha proti sobě se vážně nevyplácí. V chladnokrevnou pomstu věří tak, jako žádné jiné znamení. Jejich představa o pomstě je bezcitná, ale zároveň velmi pečlivá, takže se jim ji podaří spáchat bez stínu podezření.
Kozorozi mají ve zvyku neustále všechno srovnávat, ať už jde o osoby, nebo situace. Je to vlastnost, kterou nikdy nedají najevo.

Bez ohledu na to, kde jsou nebo co dělají, Kozorozi by srovnávali vše, co jim přijde pod ruku. A pokud někoho uznají svým nepřítelem, už víte, co ho čeká.

Vodnářům nedělá problém pálit mosty

Temným tajemstvím Vodnářů je, že si rádi hrají s lidskými emocemi. Považují lidi za své hračky a využívají je do té doby, dokud z dohody mají nějaký prospěch nebo požitek. Poté tyto domnělé spojence vyhodí ze svého života.

To platí také v oblasti vztahů a sexu. Nemají problém střídat partnery a rádi se ohánějí tvrzením, že ve válce a lásce je vše povoleno. Pokud jim vztah již nevyhovuje nebo nejsou spokojeni s milostným životem, bez ohlédnutí jdou o dům dál.

Zdroj: herzindagi.com, yourtango.com

Autor: Dominika Jandorová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články