Horoskop: Znamení, která patří mezi největší nemehla. Na chirurgii už je dobře znají

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
muz zraneni prstu
Zdroj: Shutterstock

Zatržený nehet, rozříznutý prst, nebo snad dokonce zlomená noha rozhodně nejsou něčím, co by bylo k smíchu. V určitých případech už se ale člověk jednoduše neubrání. Doktoři na chirurgii se setkávají s různými bizarními případy, když jim jeden pacient dorazí v týdnu už potřetí, mají ale nejspíš problém se neusmát.

Některým lidem hvězdy nepřály. Narodili se ve znamení, pod kterým je jim jednoduše souzeno bydlet jen pár bloků od nemocnice a se všemi doktory z oddělení chirurgie se na ulici zdravit zamáváním. Pokud jim to tedy sádra na ruce dovolí.

Býci, Váhy a Vodnáři zkrátka mají na zranění talent. Obvykle se nejedná o nic extra vážného, i když sádra na ruce nebo noze může především v letních měsících pořádně potrápit. Sami nešťastní nešikové si už ale občas dělají ze své smůly legraci. Co jiného jim také zbývá.

Býci doplácí na svou akční povahu

Lidé narozeni ve znamení Býka nevydrží chvíli v klidu. Jejich akční povaha je nutí do neustálého pohybu. Jenomže přijít z fyzicky náročné práce domů, převléknout se a vyrazit do posilovny, to člověka unaví. Když pak navíc na další den naplánuje výlet spojený s adrenalinovým zážitkem, není se čemu divit, že na to nakonec doplatí.

Na chirurgii už lékaři Býkům z dálky mávají. Někteří mají možná i podezření, že za návštěvami oddělení je něco víc než jen zranění. Není přece možné, aby jeden den člověku sundali sádru z ruky a on si druhý den přišel pro novou pro změnu na nohu.

Váhy si stále musí něco dokazovat

Váhy patří k lidem, kteří jednoduše netuší, kdy se vzdát. Neustále musí svému okolí, ale především sami sobě něco dokazovat. Často přitom zajdou za hranice svých vlastních možností. Není proto úplně k podivu, že u toho občas dojde ke zranění.

Místo toho, aby požádali o pomoc někoho jiného, jsou tito lidé odhodlaní udělat si všechno sami, i když je to občas stojí hodně sil. A někdy také kousek prstu, který nechají na stěně i s přibitou poličkou. Váhy jsou ale naštěstí také lidé, kteří se svým chybám dovedou zasmát.

Vodnáři zakopnou i o vlastní nohu

Posledním znamením, které je na chirurgii téměř denně, je Vodnář. V tomto případě se jedná jednoduše o smůlu a nešikovnost. Jejich zranění bývají bizarní, někdy jenom „špatně došlápnou“ a skončí to zlomenou nohou. V jejich případě snad ani není co vyčítat.

Chirurgové je litují, kamarádi doufají, že se jejich smůla nepřenese na někoho dalšího. Vodnáři by se možná rádi vyhýbali nebezpečným situacím, ale je pro ně nebezpečný i spánek, protože při pádu z postele si člověk také může pěkně ublížit.

Zdroj: Bustle, Best life online, Woman´s world

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články