Horoskop: Znamení, která neudrží žádné tajemství. Často za svou povahu ani nemohou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tajemstvi
Zdroj: Shutterstock

Řada z nás už se někdy dostala do situace, že se potřebovala svěřit s něčím, na co není úplně hrdá nebo co by nemělo být odtajněno do určité doby. V takové chvíli hledáme důvěryhodného člověka, který nám pomůže naše břímě nést, zároveň ale neprozradí pravdu jiným.


Nejlepší kamarád je vždycky první, ke komu s tajemstvím běžíme. Je to ale vždy ta jediná správná možnost? Kolikrát už jste někomu něco svěřili jen proto, aby to později vyzradil dál? Beran, Kozoroh a Štír jsou sice lidé, kteří vás rádi vyslechnou, jejich přísahy o zachování tajemství ale obvykle nejsou tak úplně platné.

Někdy tak není na škodu zamyslet se nad tím, zda se opravdu právě těmto lidem svěřit. Pokud ve svém okolí věříte někomu dalšímu a chcete, aby tajemství zůstalo jen mezi dvěma lidmi, je možná nejlepší některé osoby vynechat. Často za svou upovídanou povahu ani nemohou.

Beran se musí podělit o novinky

Pokud se svěříte se svým tajemstvím Beranovi, s velkou pravděpodobností o něm bude brzy vědět minimálně jeden další člověk. Tito lidé totiž slíbí, že nikomu nic nepoví, na druhou stranu ale alespoň někomu musí říct, co se právě dozvěděli. A z jednoho tajemství tak vzniká další.

Beran totiž vaší historku prozradí, upozorní ale třetí osobu, aby nikomu dál pravdu neříkala. A hlavně aby neřekla osobně vám, že o vašem příběhu ví. V případě, že je třetím člověkem ale opět Beran, může počet lidí, kteří původní tajemství znají, pěkně narůst.

Kozoroh se obvykle prořekne

Kozoroh vám slíbí, že pravdu nikomu neřekne. Problém ale je, že občas tito lidé až příliš mluví. Někdy jim to ani nedojde a tajemství vyzradí. Potom si sice sypou popel na hlavu, to ale neznamená, že tím cokoli zachrání. Kozoroh je velmi často osobou, ke které lidé ztrácí důvěru.

Nejhorší na tom všem je, že jde o osoby, které milují velké party a pod vlivem alkoholu vypráví příběhy velkým skupinkám lidí. Tajemství se tak velmi rychle stane něčím, co měl sice původně vědět jeden jediný člověk, teď si o tom ale povídá celé město.

Štír ani nic neslibuje

Pokud se rozhodnete věřit Štírovi, budete od začátku vědět, na čem jste. Jakmile totiž řeknete, že se chcete s něčím svěřit, pokusí se vás tyto osoby zastavit. Dobře vědí, že tajemství neudrží. I tak jim ale lidé mnohdy svůj příběh převypráví a doufají, že si Štír uvědomí, jak vážná je situace.

Ve velké většině případů Štír minimálně jednomu nebo dvěma lidem historku poví. I když se snaží nechat si tajemství pro sebe, nedokáže to. Nemá ale černé svědomí, protože koneckonců předem přiznal, že tajemství jednoduše udržet nedovede.

Zdroj: Pinkvilla, Womans era, Times of India

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články