Horoskop: Venuše se ocitá ve znamení Panny. Ovlivní to váš milostný život

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
par v posteli
Zdroj: Shutterstock

V pondělí 5. září vstoupila planeta Venuše do znamení Panny. A tam také toto kosmické těleso spojené s láskou zůstane až do 29. září. Během této doby se ve vašem milostném životě může změnit řada věcí, horoskop totiž předpovídá, že pro některé znamení jde o období, ve kterém se jejich sexuální život vyvine zajímavým směrem.


Venuše je planeta lásky. Panna je zase citlivé a rozvážné znamení, které si bez intimní blízkosti svého partnera nedokáže představit život.

Při spojení těchto dvou faktorů ale dochází k narušení některých běžně platících pravidel. Řada osob se tak může setkat v intimním životě se změnami.

Lev, Blíženci a Vodnář pocítí rozdíl nejvíce. Právě u nich se totiž v sexuálním životě cosi změní. Stane se, že se setkají se situacemi, na které nejsou zvyklí.

Na co přesně byste se podle horoskopu měli připravit?

Lev najednou postrádá sebevědomí

Lvi jsou lidé přelétaví, střídají partnery a neustále si musí dokazovat, že na něco mají. Jednoho partnera si obvykle neudrží dlouho, na druhou stranu ale nemají problém si najít vztah na jednu noc. Ať už jde o ženy, nebo muže, vždy umí zapůsobit a svést partnera pro ně není problém.

Jenomže v září se to změní. Najednou Lev ztratí svůj přirozený šarm, nebude schopen navázat kontakt. A když ano, nepodaří se mu dojít až tak daleko, jak by si přál. A to překvapivě i v případě, že druhá strana by si to přála. Z nezastavitelného milence se na pár dní stane naprosté prkno, které neví, jak dostat partnera do postele.

Blíženci se dostanou do situace, která jim není příjemná

Blíženci mají sex rádi, je pro ně něčím, co si užívají, a znají své oblíbené aktivity. Jenomže jejich partner má možná dojem, že je na čase změna. Že je třeba vyzkoušet i něco nového a milostný život si okořenit. A v nečekanou chvíli postaví Blížence do situace, která jim nebude příjemná.

Na základě této zkušenosti se pak budou zdráhat nějaký čas se svým partnerem cokoli mít. Budou se vyhýbat jakékoli situaci, která jenom trochu souvisí s intimitou. Potrvá nějaký čas, než o tom budou moci mluvit a všechno uvést na pravou míru.

Vodnář pocítí nedůvěru

Vodnář si v září začne všímat toho, že je svým partnerem stále častěji odmítán. Najednou se objeví pocit, že není dostatečně dobrý. Možná v tom bude hledat něco víc, takže bude mít pocit, že ho jeho drahá polovička podvádí, a proto s ním nechce spát.

Vodnáři by si ale měli dát pozor, než s něčím takovým na partnera udeří. Nakonec se totiž ukáže, že chyba byla na jejich straně, že si špatně vyložili některé signály.

Všechno bude opět v pořádku, až Venuše opět vystoupí ze znamení Panny.

Zdroj: New York Post, YourTango

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články