Horoskop: Velká rozhodnutí, odpočinek i změny. Vaše plány mohou ovlivnit hvězdy

od Šárka Cvrkalová
3 minuty čtení
zena kalendar planovani
Zdroj: Shutterstock

Už máte na tento týden naplánováno, co vás čeká? Chcete vědět, zda se vám bude dařit, nebo na vás číhají nějaká nebezpečí? Pro někoho je tentokrát horoskop velmi pozitivní, pár jedinců by si ale mělo dát v některých ohledech pozor na to, co se chystají udělat.

Někoho čekají v následujícím týdnu velká rozhodnutí, někdo se chystá jen odpočívat, měl by se ale přitom spíše soustředit na nějaké výraznější změny. Co máte v plánu vy a jak to mohou ovlivnit hvězdy? Víme, co vám pro tentokrát předpověděly a co to pro vás znamená.

Beran

Do nového roku jste si dali jasné předsevzetí. V práci pořádně zaberete, a až si budete jisti, že si to můžete dovolit, požádáte o zvýšení platu.

Tento týden vás čeká nejedna příležitost, jak zapůsobit na šéfa. Nepodceňujte ani ty nejdrobnější úkoly a plňte všechno na 110 %. Může se to vyplatit.

Býk

Hvězdy v souvislosti s vaším znamením ukazují nebezpečí hádky. Pravděpodobně se pustíte do křížku s někým z rodiny a nebude to vaše chyba.

Jak se ale říká, moudřejší by měl vždy ustoupit. Nenechte to zajít tak daleko, aby se to nakonec celé obrátilo proti vám.

Blíženci

V první polovině týdne vás čeká pár dní volna. Využijte je naplno k odpočinku, protože následovat bude pořádný shon.

Od čtvrtka do neděle se jen tak nezastavíte. A pokud si předem neodpočinete, podepíše se to později na vašem pracovním výkonu. To by se pak některým lidem v práci nemuselo líbit.

Rak

Pravděpodobně celý týden pro vás bude spíše posmutnělý. I když se vlastně neděje nic konkrétního, z čeho byste měli cítit smutek, neděje se ani nic, co by vám zvedlo náladu.

Chladné počasí, déšť a vítr na vás působí melancholicky a jediné, co chcete, je zalézt pod deku a pořádně se z toho vyspat. To byste také měli ideálně co nejdřív udělat.

Lev

Lev nemá ani po minulém měsíci společenských událostí dost. Po všech těch vánočních večírcích a bujarém silvestru by jeden čekal, že budete konečně chtít odpočívat.

Vás ale čeká akce, na kterou se těšíte. Dejte si jenom pozor, abyste tam ze sebe neudělali hlupáka, hvězdy v tomto ohledu předpovídají nebezpečí.

Panna

Panna se chystá na výrazný krok vůči svému partnerovi. Už dlouho mu potřebujete svěřit to velké tajemství, doposud se ale nenašla chvíle.

Nemůžete se dočkat, až z vás opadne ten stres a budete vědět, na čem jste. Udělejte to v začátku týdne, jinak to nedopadne dobře.

Váhy

Váhy v tomto týdnu čeká peklo. Pravděpodobně se pokazí všechno, na co sáhnete. Budete se muset prokousat prvními několika dny, nakonec konečně přijde víkend, během kterého si odpočinete.

Na nápravě toho, co nevyšlo, budete ale pracovat ještě několik následujících dní.

Štír

Štíre, dejte na sebe v tomto týdnu pozor! Podle všeho vám hrozí nebezpečí nemocí a zranění. Před přecházením silnice se tak raději pětkrát rozhlédněte na obě strany.

A pokud se cítíte jen trochu nemocní, raději zůstaňte doma, ať někoho nenakazíte.

Střelec

Střelce čeká překvapení. Zda bude dobré, nebo špatné, to hvězdy nespecifikují, je ale jasné, že půjde o něco, co vám změní život k nepoznání.

Bude hodně záležet na tom, jak v danou situaci zareagujete. Horoskop varuje především před unáhlenými závěry.

Kozoroh

Kozorohovi se zadaří po finanční stránce. Měl by si ale dát pozor na to, s kým o své situaci mluví. Někdy se přílišné vychloubání nevyplatí.

Po smíchu obvykle přichází pláč, a pokud tak radosti podlehnete až příliš, možná vás pak bude čekat velká smůla.

Vodnář

Vodnář by si potřeboval konečně odpočinout. Od Vánoc jste se nezastavili, pracujete dokonce i o víkendech a nevypadá to, že by se v dohledné době mělo něco změnit.

Snažte se dopřát si každý den alespoň hodinku času jenom pro sebe. I když je to složité, je to jediný způsob, jak se nezbláznit.

Ryby

Rybám horoskop předpovídá dobré dny plné štěstí, naděje a pozitivních emocí. V tomto týdnu vás nejspíš čeká něco, na co se už dlouho těšíte. A také si to po zásluze naplno užijete. Věnujte proto maximální energii do toho, abyste na následující dny nikdy nezapomněli.

Zdroj: Times of India, Astroyogi, Refinery29

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články