Horoskop trochu jinak. Jaké vlastnosti patří mezi nejhorší podle znamení?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
zena horoskop
Zdroj: Shutterstock

Většinou si můžete přečíst horoskopy o tom, jaké budete mít štěstí v lásce, jak se vám bude dařit v práci nebo jaké dobré vlastnosti podle svého znamení vlastně máte. Zkuste to teď trochu jinak.


Černý horoskop vám ukáže, jaké jsou vaše nejhorší vlastnosti. Poznáte, jestli právě vaše znamení je to nejhorší, co může existovat. Vaše povaha se totiž neskládá pouze z toho pozitivního, ale je potřeba si uvědomit také temné stránky, které lidem neukazujeme.

Co se o sobě dozvíte v temném horoskopu?

I se špatnými vlastnostmi se dá pracovat, ale musíte vědět, jak na to. Musíte je přijmout a naučit se s nimi žít, píše server ireceptář. Berani jsou náročná znamení, navíc se může často projevit jejich lakomost. Mohou ubližovat ostatním, aniž si to uvědomují.

Lvi se velmi často bojí toho, co přijde. Měli by se zaměřit na to, jak být úspěšní, a ničeho se nebát. Neúspěchy jsou součástí našich životů. Střelci dokážou být velmi jedovatí, a pokud vyjde najevo, že na jejich nekalé vlastnosti někdo přišel, umí danému člověku znepříjemnit život.

[adsblockzá

Býci mohou s lidmi manipulovat, ale dělají to nevědomky. Pozornost na sebe berou bez jakéhokoliv přičinění. Často pak mohou klamat své přátele nebo známé. Panny jsou pozorovatelé, kteří chtějí vidět, co dělají ostatní. Nepatří však vždy mezi ty nejlepší.

Kozorozi jsou skvělí milenci, ale také jsou žárliví. Partneři se po jejich boku moc dlouho neudrží, s touto vlastností budou muset pracovat, protože pro ně není dobré, když svého bývalého partnera vidí s někým jiným.

Vodnáři jsou volnomyšlenkáři, Ryby si vynucují pozornost

Blíženci se mohou jevit jako nudné osoby, jelikož mají rádi samotu. Pokud už se někomu otevřou, stačí jim jen několik přátel, aby byli šťastní. Váhy mají přesvědčovací schopnosti, ovšem umí také nadávat. Takoví lidé by se měli naučit analyzovat každou situaci zvlášť.

Vodnáři si ze života berou všechno, co jim nabízí. Dělají si, co chtějí, a milují svou svobodu. Raci jsou velcí bordeláři, mají rádi svou volnost. Není ale snadné najít společné téma k hovoru, protože je vlastně nic nezajímá.

Štíři patří mezi smutná znamení. Navíc své deprese, smutky a úzkosti nezvládají, velmi často pláčou a neumí své emoce udržet na uzdě. Trápí je i problémy druhých lidí. Lidé ve znamení Ryb nesmí chybět u žádné důležité události. Pro někoho to ale může být velmi nepříjemné, většinou se lidé cizímu člověku nesvěřují, jenže právě toto Ryby vyžadují.

Zdroj: iReceptář

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články