Horoskop: Tři znamení v létě dojdou k zásadnímu rozhodnutí. Budou ale potřebovat pomoc

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
rozhodovani
Zdroj: Shutterstock

Řada lidí kolem nás často vidí pravdu, ačkoli my sami ji nevnímáme. Některá znamení potřebují ke správnému rozhodnutí celou věčnost, někdy na to navíc nestačí sama. Letošní léto bude pro mnohé časem, kdy konečně dospějí k zásadnímu kroku ve svém životě. Budou k tomu ale potřebovat pomoc přátel.

Přecitlivělý Rak, nerozhodný Vodnář a tvrdohlavý Beran. Tato tři znamení si možná ani neuvědomují, že ve svém životě musejí něco změnit. Jejich okolí to vidí, dotlačit je k tomu ale nedokáže. Pokud máte mezi těmito znameními kamaráda nebo sourozence, teď je ten správný čas jim pomoci.

Někteří lidé si nenechají do života mluvit a věta „Já ti to říkal“ jim leze na nervy. Tentokrát ale pochopí, že to s nimi myslíte dobře a nechají se popostrčit tím správným směrem. Pokud ovšem nepomůžete, dost možná si pošlapou své vlastní štěstí a už nikdy nedostanou šanci to napravit.

Rak si konečně uvědomí, že ho jenom využívají

Raci mají tendenci vyslechnout každého. Emočně se spojí s kýmkoli, vnímají a sdílejí pocity s tím, kdo jim vypráví o svém smutku. Jenomže mají problém v tom, že přenáší negativní emoce na sebe. Člověk, který se jim svěřuje, je za dva dny v dobré náladě, Raci si ale s jeho starostmi hlavu lámou ještě za měsíc.

Někteří Raci se citově upínají k jediné osobě. Mají pocit, že veškerý její smutek musejí přebrat po ní, jenomže když má pak daný člověk dobrou náladu, ani si na ně nevzpomene. Ukažte jim, že ti, kteří se na ně obrací jen, když je potřebují, za to nestojí. Rak si musí uvědomit, že přátelé jsou ti, kdo při něm stojí ve všech situacích, nejen když se to hodí jim.

Vodnář si nedokáže vybrat, přitom je to jasné

Vodnáři patří k těm, kteří většinou bojují mezi dvěma rozhodnutími. Obvykle se jedná o mezilidské vztahy. Tohle znamení si jednoduše neumí vybrat mezi dvěma osobami. Většina kolem přitom vidí, že jen jeden ze dvou lidí ho má skutečně rád a druhý se jen přetvařuje.

Všichni okolo doufají, že si Vodnář vybere správně, rozmlouvají mu druhý vztah, jenomže čím víc jsou lidé proti, tím víc Vodnář přemýšlí o tom, zda právě proto by neměl zůstat člověku věrný. Nakonec přece jenom objeví pravdu a rozhodne se správně, nesmí na to ale zůstat sám.

Beran nevidí pravdu přes vlastní tvrdohlavost

Jakmile se Beran pro něco rozhodne, jde si za tím. Jeho první slovo pro něho znamená tak moc, že si ani nedokáže uvědomit, jak se okolnosti mění. A ačkoli logicky člověk pozná, že by se mělo změnit i jeho jednání, Beran má v hlavě nastavený algoritmus, který následuje.

Aby překonal svou vlastní tvrdohlavost a rozhodl se jednou konečně správně, potřebuje k tomu odolného kamaráda, který ho nasměruje tím správným směrem. A ideálně takového, který se nevzdá, když jeho rada neuspěje napoprvé. Překonat Beranovo tvrdé čelo totiž není snadné.

Zdroj: Pinkvilla, Yourtango, Bustle

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články