Horoskop: Těžký pracovní týden. Tahle 3 znamení se v zaměstnání nezastaví

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
zena frustrovana
Zdroj: Shutterstock

Pracovní týden už začal, ještě zdaleka ale neskončil. A pro některá znamení bude tentokrát ještě mnohem náročnější, než si vůbec myslí. Raci, Váhy a Berani si opravdu neodpočinou, čeká je toho totiž hodně. Budou možná řešit práci i za své kolegy.

Většina lidí se už na konci pondělí těší na pátek, až bude víkend a budou mít zase klid od práce. Tento týden je tomu u některých jedinců trochu jinak. Pracovně totiž možná stráví i víkend. Důvody jsou k tomu různé.

Raci potřebují peníze

Raci jsou ochotni udělat cokoli, aby si přivydělali nějakou tu korunu. A tento týden mají možnost. Vezmou si proto směny navíc, pravděpodobně dokonce o víkendu zklamou rodinu, která s nimi počítá na společnou akci.

Dejte pozor, aby vás touha přinést domů víc peněz ale nakonec nestála vztah. Někdy je lepší zvolnit a utáhnout si trochu opasky. Více času s rodinou sice bude znamenat méně peněz, co je ale nakonec důležitější?

Váhy neumí říct ne

Váhy mají své práce dost, jenomže když se jich někdo zeptá, zda by nemohly udělat ještě něco navíc, nedovedou říci ne.

Jednak se bojí, že by odmítnutím mohly naštvat vedení, zároveň ale zkrátka také nemají povahu na odmítání žádostí.

Nejhorší na tom je, že tím pádem doplatí na ty, kteří práci navíc nevezmou, nebo si za ni řeknou více peněz. Pokud tak na vás někdo v tomto týdnu tlačí, abyste pracovali více, řekněte si za to alespoň odměnu navíc.

Na Berany padne práce za ostatní

Berani to odskáčou za neschopné kolegy. Práci je potřeba dodělat a jednoduše nepočká. A jelikož někteří lidé v týmu jsou neschopní, ostatní je musí nahradit.

I když budete tvrdit, že nemáte čas, vedoucí vás nakonec přesvědčí, že právě vy jste ten nejúžasnější člověk, který může zachránit situaci.

Tak vás nakonec potěší alespoň tahle lichotka, když už budete celý týden v práci od nevidím do nevidím.

Zdroj: Stylecaster, Ganesha Speaks, The Cut

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články