Horoskop: Tento týden přinese zamračené počasí, ale i pozitivní myšlení

od Šárka Cvrkalová
3 minuty čtení
odpocinek kava
Zdroj: Shutterstock

Každé znamení bude mít tento týden alespoň malý důvod k tomu se na svět usmát, a to i přesto, že venku má babí léto vystřídat zamračené počasí.


Někomu se poštěstí povýšit v práci, jiný si užije krásný den volna s rodinou. Někteří lidé jsou ale nenároční a postačí jim dobrá káva a několik hodin odpočinku s oblíbenou knihou k tomu, aby jim rozkvetl úsměv na tváři. Žádné velké trable by vás ale v tomto týdnu potkat neměly.

Beran

Beran tvrdě dřel, šel si za svým a konečně může sklízet ovoce. A to nejen to na zahradě, které už na to také čeká, ale především v práci.

Doporučení pro vás na tento týden zní: Sesbírejte si pár čerstvých jablek a zapijte své pracovní úspěchy sklenicí lahodného domácího moštu.

Býk

Býka čeká aktivní odpočinek. V práci dostane volno, jak je ale jeho zvykem, neproleží ho doma.

Vezměte rodinu na pořádnou procházku nebo sedněte na kolo a užijte si přírody, dokud to ještě počasí dovolí. Za pár dní už možná bude na podobné akce chladno.

Blíženci

Pro Blížence není nic lepšího než vidět úsměv na dětské tváři. A podzim nabízí plno příležitostí, jak si s dětmi užít den.

Možná se po sbírání kaštanů a pouštění draka vrátíte domu unavení, budete ale vědět, že si vaše ratolesti den naplno užily.

Rak

Raka čeká velká novinka. Jeho partner mu sdělí něco, co mu zvedne náladu.

Hvězdy neprozrazují, co přesně to bude, rozhodně se to ale bude týkat vašeho vztahu, který se díky tomu posune někam dál. A vy si to už dlouho tajně přejete.

Lev

Lev je nejraději obklopen lidmi, kteří ho uznávají, baví se jeho vtipy, kteří ho považují za baviče celé společnosti.

Tento týden se mu hned několikrát poštěstí vyrazit si s přáteli na skleničku. Budete se cítit milováni a obdivováni a nic vám náladu jen tak nezkazí.

Panna

Panna svou rodinu miluje, někdy ale potřebuje trochu klidu. Tento týden si dopřeje několik dní jen sama pro sebe.

Vyrazte na relaxační pobyt, na masáž, někam, kde budete čas trávit jen sami se sebou. A o rodinu se nestrachujte, partner se o ni přece dovede dva dny postarat sám.

Váhy

Lidé narozeni ve znamení Vah se mohou těšit na nečekaný finanční obnos. Možná se jim zadaří v práci a dostanou přidáno, možná vyjde sázka v loterii.

Jasné je podle hvězd ale to, že budete mít důvod pořádně slavit.

Štír

Štírovi se po dlouhé době splní jeho sen. Konečně se mu podařilo našetřit a udělat si radost.

Možná ne každý s vaší investicí souhlasí, vy si ale nenecháte úsměv z tváře sebrat. Protože po tom, co si tento týden koupíte, toužíte už opravdu dlouho.

Střelec

Střelec už se nějaký čas chystá k zásadnímu kroku. Doteď ho neudělal, protože ho zdržoval strach. Co když to nevyjde? Co když všechno dopadne jinak, než čekáte?

Nemusíte mít strach. Horoskop říká, že právě teď je ten správný čas a štěstí se na vás usměje.

Kozoroh

Lidé narozeni ve znamení Kozoroha neměli poslední dny moc štěstí. Na co sáhli, to se jim nepodařilo.

Nastala ale chvíle, kdy si tohle všechno vynahradíte. Každý malý neúspěch, co jste zažili, by se měl proměnit v něco hezkého.

Čím méně štěstí jste měli doteď, tím více ho na vás podle hvězd čeká.

Vodnář

Krásný den prožitý s partnerem zažíváte možná denně, kdy naposledy jste s ním ale vyrazili na rande?

Vyberte si nějaký pěkný film v kině, zajděte do své oblíbené restaurace, udělejte něco, co vám připomene začátky vašeho vztahu. Uvidíte, že ke štěstí stačí opravdu málo.

Ryby

Ryby dělají všechno proto, aby mohly být hrdé na osoby kolem sebe. Není nic krásnějšího, než když se vašemu potomkovi v životě daří.

A právě tento týden přijde chvíle, kdy se vaše děti vrátí domů a řeknou vám, že to dokázaly. Že na ně můžete být pyšní.

Zdroj: Cosmopolitan, Ganesha speaks, Elle

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články