Horoskop: Tato znamení zažijí velký zlom v práci. Čekají je úspěchy i propouštění

od Nikol Kolomazníková
< 1 minuta čtení
horoskop muz zena
Zdroj: Shutterstock

Měsíc červenec bude pro některá znamení příslibem velké změny, pokud jde o kariéru. Na pracovišti totiž dojde k nemalému otřesu, a někdo dokonce skončí i bez práce.

Během horkého léta, které máme spojené s dovolenou, odpočinkem a relaxem, jen málokdo chce řešit práci. Jenže pracovat se musí i v létě. Jaká znamení by se na kariérním poli měla mít na pozoru?

Blížencům se bude dařit

Jestli se některé ze znamení zvěrokruhu může těšit na jeden kariérní úspěch za druhým, pak jsou to Blíženci. Těm se totiž bude dařit, na co sáhnou, a červenec bude jejich měsícem.

Váhy zpomalí tempo

Práce je sice nedílnou součástí našich životů, ale ani s ní by se to nemělo přehánět. Proto lidé narození ve znamení Vah v červenci uberou na svém pracovním tempu a výrazně zpomalí. A bude jim to jen ku prospěchu.

Býkům hrozí vyhazov

I když už jste delší dobu na jednom místě a máte pocit, že byste si zasloužili udělat další krok vpřed (například v podobě povýšení), červenec rozhodně není tím měsícem, kdy byste měli zasévat ono semínko a doufat, že vyklíčí. Pokud budete žádat více, může to dopadnout tak, že skončíte bez práce…

Štíři zůstanou na místě

Jste dobří v tom, co děláte. Nemá tedy smysl hnát se dopředu. Vás v tomto měsíci nečeká žádný krok vpřed, rozhodně se ale nemusíte bát propuštění. Vedení je s vámi spokojeno.

Kozorozi musí zvážit své nasazení

Lidé narození ve znamení Kozoroha patří mezi ty nejambicióznější. Jenže to by se jim mohlo v červenci pěkně nevyplatit. Často totiž jedou nad rámec svých možností a jejich zdraví to mnohdy nepěkně odskáče. Dejte si pozor na své nasazení, jinak vám dá tělo stopku a s prací bude na nějaký čas utrum.

Zdroj: Stylecaster, Vogue, TimesofIndia

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články