Horoskop: Tato znamení vám ze života mohou udělat pořádné peklo. Život s nimi není snadný

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Hadka
Zdroj: Shutterstock

S některými lidmi je těžké vycházet. A někdy to možná zjistíte až příliš pozdě. Existují totiž znamení horoskopu, která se na první pohled tváří jako největší dobráci. Když si je ale pustíte blíž k sobě, ukáže se, že vám ve skutečnosti dovedou ze života udělat pořádné peklo.

Berani, Kozorohové a Střelci jsou zprvu možná nekonfliktní osoby, se kterými skvěle vycházíte. Čím blíž k nim ale máte, tím více začnete poznávat, že to s nimi není tak snadné. A to ať už jsou členy vaší rodiny, nebo s nimi třeba navážete romantický vztah.

Tvrdohlavý Beran chce všechno jinak než vy

Beran bude nejprve dělat, že mu na vašich názorech záleží. Ukáže vám, že i on se dovede přizpůsobit. Jenomže čím blíže mu budete, tím více pochopíte, že nakonec je vždy všechno podle jeho slov. Vaše názory a nápady bude nejprve vymlouvat s klidem.

Když si ale dovolíte protestovat a postavíte se proti jeho slovům, bude se tvrdohlavě hádat tak dlouho, dokud nedocílí svého. A vám nezbyde než se přizpůsobit. Po boku Berana budete vždy žít život, který je více jeho než ten váš.

Kozoroh vás bude ponižovat

Kozorohové mají tendenci své blízké osoby před ostatními ponižovat. A nedělají to úmyslně. Vždy ale na velkých akcích vypráví trapné historky, které z vás udělají špatnou osobnost, zatímco je samotné postaví do toho nejlepšího světla.

Když potom v soukromí těmto lidem řeknete, že se vám to nelíbí, omluví se, uvědomí si svou chybu. Příště to ale udělají znovu, aniž by měli tušení, že dělají něco špatně.

Střelec je manipulátor a vyhledává hádky

Střelec je člověk, který nedovede žít v klidném vztahu. Nejprve si vás k sobě připoutá tím, že vás bude bezmezně milovat a udělá pro vás první i poslední. Pak s vámi ale začne manipulovat, přetvářet vás k obrazu svému a vyhledávat důvody, proč se hádat.

Těmto lidem nic není dobré. Ať už si vyberete jakoukoli možnost svého jednání, oni vždy najdou něco, co je špatně. Přitom jsou na vás ale zároveň milí a vy máte pocit, že opustit je také nemůžete. Žijete tak v bublině, ve které je každá volba ta špatná.

Zdroj: Astrotalk, Times of India

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články