Horoskop: Tato znamení vám na manželství nikdy nekývnou. Neztrácejte s nimi čas

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé jednoduše nejsou stvořeni k tomu, aby měli velkou rodinu a žili ve šťastném manželství. I když se třeba dokáží zamilovat a najít si partnera, závazky je děsí, nebo z jiných důvodů zkrátka nechtějí vstoupit do svazku. Podle astrologů k tomu navíc mají některá znamení blíže než jiná.

Pro mnohé ženy je svatba snem. Představují si ji už odmalička a doufají, že je jednou jejich partner požádá o ruku. Stejně tak o tom přemýšlí i hodně mužů, kteří si dávají na přípravě své žádosti o ruku záležet. Celá řada lidí je ale přesným opakem a svatba je děsí.

Pokud ve svém životě hledáte vztah, ve kterém budete mít jistotu a časem si svého milovaného člověka i vezmete, jsou celkem tři znamení, se kterými byste pouze ztráceli čas. Lidé, kteří se v nich narodili, totiž po závazcích netouží a rozhodně se brát neplánují.

Střelec touží po možnosti stále flirtovat s jinými

Střelci jsou ohnivé povahy, které mají tendenci neustále pokukovat po jiných. I ve vztahu se musí jejich partner smířit s tím, že neustále na někoho mrkají a flirtují. Neznamená to hned, že budou svého přítele či přítelkyni podvádět, cítí ale jistou svobodu.

Pokud jste žárlivý typ, ve vztahu se Střelcem dlouho neobstojíte. A pokud se chcete ženit nebo vdávat, už vůbec nemáte šanci. Pro Střelce je to totiž závazek, který znamená daleko víc než jenom to, že najednou budou muset přestat vnímat své okolí svým flirtujícícm duchem.

Nestálý Vodnář se nechce poutat

Vodnář často střídá partnery a není si nikdy jistý, zda to, co má, je to pravé. Ačkoli třeba je ve vztahu už dlouhé roky a je šťastný, stále má myšlenku, která mu říká, že by mohl potkat někoho nového, kdo ho uchvátí ještě víc. Chce být ve vztahu, zároveň ale neví, zda nenajde někoho dalšího, do koho se zamiluje.

Pokud chcete s Vodnářem strávit život, musíte se smířit s tím, že si vás nikdy nevezme. Zároveň je také třeba se postarat o to, abyste pro něho vždy byli tím, koho jen tak někdo nepřekoná. Vztah s Vodnáři je podle horoskopů jedním z nejnáročnějších vůbec.

Blížence děsí rozvod

Blíženci vždy myslí na to, že se vztah může kdykoli pokazit. I když milují a chtějí s člověkem zůstat, stále mají někde hluboko v sobě zakořeněno, že nic není stoprocentní. Proto se nechtějí brát. Největší strach totiž mají z rozvodů, které dokáží všechno zničit.

Blíženci vnímají rozchod s partnerem jako něco, co jim umožní udržet s člověkem ještě vztah. Mohou zůstat s partnerem přáteli, popřípadě se s ním časem dát opět do kupy. Ale při rozvodu podle nich dochází k problémům, se kterými se vyrovnává daleko hůř.

Zdroj: bestlifeonline.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články