Horoskop: Tato znamení mají vždy tu nejlepší radu. Nikdy vás nenechají ve štychu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Nikdo není dokonalý. Každý známe něco jiného a máme v jiných ohledech dovednosti i zkušenosti. Někdy je zkrátka třeba nebát se zajít k někomu pro radu. Ne každý umí poradit dokonale, podle astrologů ale existují celkem čtyři znamení, ve kterých se rodí lidé, kteří vždy znají odpověď.

Kdysi se v těchto znameních zvěrokruhu pravděpodobně rodili královští rádci, dnes jsou to nejspíš skvělí přátelé, kteří vždy umí dát dobře mířenou radu a pomoci lidem s problémy. Pokud vás něco trápí a nevíte si rady, vždy se můžete spolehnout, že tihle jedinci nezklamou.

Panna vám nebude lhát do očí

Pokud chcete radu ohledně vztahu, rodiny nebo něčeho velmi osobního, ideální je zeptat se někoho, kdo se narodil ve znamení Panny. Tito lidé jsou totiž vždy upřímní a nemají důvod lhát vám jenom proto, aby vás pravda z jejich úst nebolela. Panny si uvědomují, že mnohem více by vám ublížily lží.

Na rovinu vám řeknou, v čem děláte chybu, že máte vztah se svým partnerem ukončit nebo že na některé věci zkrátka nemáte a nemá cenu se jimi zabývat. Je to možná sice bolestivá upřímnost, pomůže vám ale uvědomit si pravdu a ve výsledku budete za tyto rady vděční.

Kozoroh možná neví proč a jak, ví ale, co dál

Pokud se dostanete do zapeklité situace, navštivte Kozoroha. Tyto osoby sice nebudou vědět, proč a jak jste se do problémů dostali, nebudou se ale ani snažit zabývat minulostí. Místo toho se pokusí vám pomoci vymyslet plán, jak se z toho všeho vyhrabat. A buďte si jistí, že to bude fungovat.

Ryby nabídnou svou citlivou povahu

Někdy nepotřebuje člověk vyloženě hmotnou radu. Potřebuje se vypořádat s emocemi po rozchodu, ale nezajímá ho, co by měl dělat. Chce se vyplakat z problémů v práci, ale nepotřebuje vyloženě situaci nijak napravovat. Přesně pro takové případy jsou vhodnými rádci Ryby.

Ryby jsou citlivé povahy a vědí, jak se vypořádat s emocemi. Poradí vám, co dělat, aby vás opustil smutek, jak se poprat s pláčem, jak konečně usnout a nemyslet jenom na to zlé. Nebudou mít problém, když se jim přijdete vyplakat na rameno, protože vědí, že emoce jednoduše musí ven.

Váhy mohou být prostředníkem mezi dvěma lidmi

Pokud jste se s někým pohádali a nevíte, jak to napravit, Váhy jsou tu pro vás. Lidé narození v tomto znamení horoskopu mají cit pro spravedlnost a rovnováhu a dokáží se stát vašim prostředníkem. Mnoho lidí nemá rádo, když za ně někdo řeší problémy, ale pokud se do toho vloží Váhy, není se čeho bát.

Jednoduše si promluví nejprve s vámi, potom zjistí informace od protistrany, vyvodí nějaký závěr a na základě toho vám poradí, co a jak. Jejich slova možná budou přísná, protože někdy dojde k tomu, že je vina u vás. Nakonec vás ale dovedou ke zdárnému řešení.

Zdroj: purewow.com, yahoo.com, yourtango.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články